Hvězda ze Zasněné lásky má zlomené srdce. Can Yaman se rozešel s přítelkyní

Turecký fešák Can Yaman, kterého většina Češek může znát ze seriálu Zasněná láska nebo Recept na lásku, se nedávno po dlouhé době vážně zamiloval. Teď to ale vypadá, že je všemu konec.

Turecký herec Can Yaman během začátku září získal na benátském filmovém festivalu ocenění Televizní osobnost roku. Kromě toho Yaman podepsal novou smlouvu na natáčení připravovaného italského seriálu, který bude podle prvních zpráv dost temný.

Yaman už devět měsíců žije v Římě, kde se připravuje na roli Sandokana. Každopádně jeho láska k Itálii se na začátku roku 2021 prohloubila, když potkal italskou playmate a sportovní redaktorku jménem Diletta Leotta. Poslední měsíc se ale v italských a tureckých médiích mluví o jejich rozchodu.

Can Yaman představil Italku svým rodičům a vše skončilo

Can Yaman trávil veškerý volný čas s Dilettou. Instagram zásoboval zamilovanými snímky a dokonce ji vzal i do Turecka, aby poznala nejen krásy jeho rodné země, ale i jeho rodinu. Od té doby se ale na Instagramu po dvojici slehla zem. Yaman má očividně krizi, nedávno se totiž svůj instagramový profil pokusil vymazat, naštěstí mu to vydrželo pouze den.

Za rozchodem Yamana prý stojí nedorozumění, návrat je možný

V médiích se mluví o tom, že za rozchodem dvou mladých hvězd je několikanásobná nevěra ze strany pohledné blondýny. Uvěřitelnější verze je ale ta, že vztah zamilované dvojice zpřetrhalo obyčejné nedorozumění, které neuměli vyřešit. Yaman se dokonce neobjevil ani na oslavě Dilettiných třicátých narozenin.

Podle posledních informací prý spolu znovu tráví čas, i když opatrně. Can Yaman na noční párty sdílel Instastories, kde po jeho boku stála dívka, která je jeho přítelkyni velice podobná. Držíme palce! Zasněnou lásku, ale i Recept na lásku můžete stále sledovat on-line v archivu iprima.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.