Vojenská mise v ohrožení! Bude armádní projekt předčasně ukončen?

Ve vojenském seriálu se Janu Dolanskému coby plukovníkovi Hofmanovi, který celý projekt Mise zašťituje, otřásá půda pod nohama. Na inspekci z ministerstva totiž přijel jeho dávný nepřítel, který se averzí vůči němu nijak netají a na rovinu řekne, že by celou akci nejraději ukončil. Splní své výhrůžky a vojenský projekt předčasně ukončí? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Jan Dolanský se jako plukovník Dan Hofman pěkně zapotí. Ačkoliv doteď to byl právě on, kdo v seriálu 1. MISE svým frekventantům pěkně zavářel a nebál se je nutit jít až na dno svých sil, nyní zakusí, jaké to je být na oné pomyslné druhé straně. Čeká ho totiž kontrola z ministerstva. A namísto vstřícného inspektora dorazí nečekaně náměstek Houdek, jemuž leží Hofman už dlouho v žaludku.

Když ke cvičáku, kde frekventanti trénují, dorazí tmavé auto s kontrolorem z ministerstva a z něho překvapivě vystoupí právě Houdek, vytřeští Pavel Řezníček jako plukovník Jelen oči a peláší rychle do nemocnice za Hofmanem, aby mu dal echo. „Ale Houdek je hajzl,“ zděsí se Hofman. „A navíc tě nenávidí,“ připomene mu upřímně Jelen.

Než vymyslí jakýkoliv plán, Houdek už jim klepe na dveře a ihned žádá svolání frekventantů. Návrh Hofmana, aby se nejdříve posadili, okamžitě smete ze stolu. „Vy máte s vykonáváním rozkazů docela potíže, že jo? Doufám, že celý projekt nebude fungovat tak špatně jako vy,“ říká natvrdo Houdek. Hofman tuto urážku jen hořce polkne a tvrdí, že projekt Mise funguje jako švýcarské hodinky. Je zřejmé, že tento mocenský boj nemůže vyhrát.

Mezi Hofmanem a inspektorem se rozhoří válka

Zatímco u Hofmana v kanceláři byla vzájemná nevraživost obou mužů sice zřejmá, ale oba ještě zachovávali určité dekorum, v učebně s nastoupenými frekventanty se jejich válka rozhoří naplno. Houdek totiž všem přítomným vyrazí dech, když na rovinu oznámí, že by celý tento projekt nejraději z fleku zavřel.

Jak tohle celé dopadne? Splní Houdek svoje výhrůžky a opravdu vojenský projekt Mise ukončí? Nebo se podaří Hofmanovi tuto hrozbu překonat? Nezapomeňte se dívat na další díl seriálu 1. MISE ve středu 12. ledna od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.