Sandra Nováková má jako Saša nový cíl. Svést chce ženatého plukovníka!

1. MISE (17) - upoutávka

Od nástupu Sandry Novákové do vojenského projektu Mise je jasné, že si její postava sebevědomé doktorky Saši Růžičkové půjde tvrdě za svým. Během náročného výcviku ale i jí občas docházejí síly, a tak pro zajištění jistých výhod neváhá využít své ženské zbraně. Podaří se jí svést ženatého plukovníka Hofmana? Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Zprvu to vypadalo, že se krásná herečka Sandra Nováková ve vojenské novince moc dlouho neohřeje. Její doktorka Růžičková projekt Mise v prvním momentě zavrhla a místo toho si raději domluvila rande s kolouškem Vladimírem. Ten ale poukázal na výsostné postavení, které budou vybraní uchazeči o místo v elitní jednotce zastávat, a nechtěně ji tak namotivoval natolik, že do projektu skočila rovnýma nohama.

Od té chvíle jde Saša jako buldok za svým cílem a na své cestě využívá všech možností a kliček, jak nejenom získat ono vytoužené místo, ale náročný výcvik si chce co nejvíce ulehčit. Kromě rande s Vladimírem se už pokoušela svádět i Pavla Řezníčka jako vojenského psychologa Jelena. Tomu se sice líbí, nicméně její záměr odhadl a nepodlehl.

Nyní má Saša nově políčeno na vedoucího celého akce plukovníka Hofmana v podání Jana Dolanského. Pod záminkou zlepšení vzájemných vztahů se ho nebojí pozvat na skleničku do restaurace. „To si myslím, že není úplně vhodný,“ odmítá nejdříve Hofman. „Proč? Máme před sebou ještě spoustu společný práce. Já uznávám, že jsem to nevzala za správnej konec, tak mi dejte možnost, abych to mohla napravit,“ nevzdává se jen tak Saša.

Začne si ženatý Hofman románek s doktorkou Růžičkovou?

Hofman tak nakonec jejímu nátlaku podlehne a společně si vyrazí do baru. Jak ho správně Jelen varoval, Saša tam po něm vyjede. „Já vím, máte manželku. Ale to nemusí bejt překážka, ne?“ mrká na něj vyzývavě. Dan se jen lehce usměje. Druhý den ale Jelenovi tvrdí, že k ničemu nedošlo a nemusí se obávat, že by situaci neměl pod kontrolou. Pak ale za Sašou zajde a domluví si s ní tajnou schůzku.

Opravdu si ženatý Hofman začal s vychytralou Růžičkovou a hodlá si ji odvést někam na hotel? Pustí se plukovník milující pravidla do milostného románku na pracovišti? Nebo je to trochu jinak, než se na první pohled zdá? To se dozvíte v dalším dílu seriálu 1. MISE ve středu od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.