zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jak si užít sex a nevzbudit děti

1/5: Vybudujte si pevnost z dek
Vybudujte si pevnost z dek

Hoďte na postel nějaké další polštáře, obestavte se jimi a přes ně pak přehoďte deku. Ta poslouží jako tlumič. „Zvuky o vyšší frekvenci se v dece změní na malé vibrace, které uvíznou mezi vlákny,“ vysvětluje Tom Player, ředitel Lost Track Productions, který složil hudbu k trailerům pro filmy Hobit a Game of Thrones.

 

Většina měkkých objektů, jako je sedačka či postel, absorbuje některé zvukové vlny, ale polštáře a přikrývky jsou v pohlcování zvuků zdaleka nejlepší. Nicméně stejně budete muset ztlumit své sténání na minimum. „Deky stejně nedokážou absorbovat všechen zvuk a hlubší tóny nezachytí vůbec,“ říká Player. Co takhle manželovi ještě přelepit pusu páskou?

 

2/5: Skočte do sprchy
Skočte do sprchy

Sprchový kout je ideální místo pro párovou masturbaci, ale pokud jste dostatečně šikovní, zvládnete se zde i pomilovat. A není to jen proto, že sprchování je samo o sobě hlučné. „Voda vlastně roztříští zvukové vlny na miliony malých kusů. Zvuková vlna totiž naráží do kapek vody na nesčetných místech. A tak pokaždé, když vlna do kapky vody narazí, zpomalí se, změní tvar a zmenší se,“ vysvětluje Maria Canulová, bývalá akustická inženýrka v Sound Research Corporation.

 

Pamatujte však, že teplá voda také uvolňuje hlasivky, a tedy způsobí, že váš hlas bude hlubší a lépe se ponese po celém domě.

 

3/5: Pusťte hudbu
Pusťte hudbu

Pravou oldschoolovou R&B skladbou se sice dostanete do nálady, ale pokud chcete, aby vás děti neslyšely v akci, budete muset pustit nějakou méně sexy hudbu,“ tvrdí Michael Ibarra, který má firmu na zvukové izolace. Podle něj je na zamaskování sexu nejlepší hudba, která připomíná bílý hluk, tedy monotónní hudba, která má pravidelný rytmus.

 

 

4/5: Kupte lepší postel
Kupte lepší postel

Vrzání postelového rámu může snadno zničit jakékoliv sexuální dobrodružství. Ale pokud konečně investujete do kvalitní postele, můžete vyzkoušet každou pozici z Kamasutry a žádné vrzání vás neprozradí. Pomáhá též vysoká matrace a podložení postele kobercem, oboje zabraňuje zvukovým vlnám, aby se volně šířily. Budete-li potřebovat novou matraci, investujte raději do pěnových modelů, které lépe pohlcují zvuky.

 

5/5: Pořiďte si pěnové válce
Pořiďte si pěnové válce

K ucpání škvír pode dveřmi můžete samozřejmě použít i deky a ručníky, ale pěnové válce proti průvanu poslouží lépe. Jednak brání zvukovým vlnám, aby pronikaly za zdi ložnice, ale jejich oblý tvar je navíc pomáhá rozbíjet a posílat zpět do místnosti.

 

 

reklama