Celebrity

25. května 2022 13:10

Zuzana Schneidewind

Skrytá vášeň herečky Báry Jánové: Během pouhých dvou let si pořídila 12 tetování

Show Jana Krause (19) - Barbora Jánová

Sympatická talentovaná herečka Bára Jánová (32) prozradila tajemství svých tetování. A že jich má! Její štíhlé tělo jich zdobí již plný tucet. Kam se všechna vejdou?

Na většině fotografií ani na obrazovce šaty zahalené výsledky vášně Báry Jánové (32) vlastně nejsou vidět. Proto vás možná překvapí, že její tělo již zdobí 12 poctivě tetovaných obrázků. Některé přitom zabírají nemalou plochu hereččiny kůže.

S prvním tetováním čekala na 30. narozeniny

„Rozjelo mi to ve třiceti letech první tetování. Šetřila jsem si to do třiceti, abych si nenechala vytetovat nějakou blbost,“ uvedla uvědoměle Bára Jánová v rozhovoru s Honzou Dědkem, který si nyní celý můžete přehrát na iPrima.cz. Netradiční koníček odstartovala molekula serotoninu, známého člena skupiny takzvaných hormonů štěstí, která souvisí se zápalem Jánové pro vědu. Molekulu si nechala zvěčnit nad levou lopatkou.

„Původně jsem si vzhledem k tomu, že mám ráda vesmír, chtěla vytetovat souhvězdí Velký vůz. Pokaždé, když jsem se podívala na oblohu, bylo totiž první, co jsem viděla, toto souhvězdí. Nakonec jsem od toho ale ustoupila a nechala si vytetovat molekulu serotoninu,“ uvedla již před časem hvězda seriálů Slunečná, Modrý kód nebo například Ohnivý kuře. „Další byl Malý princ. Pak mám na noze vytetované manty, což je něco jako rejnok, protože jsem se začala jednu dobu potápět a neuvěřitelně mě to pohltilo,“ pokračovala ve výčtu uměleckých výtvorů, které jí jen tak někdo nevezme a poutají ji k záležitostem, k nimž má v životě blízko. Ani těch ostatně není málo.

Osud ji totiž zavál k herecké branži přes úplně jiné profese a zájmy. Byla už asistentkou režie, pracovala v castingové agentuře, ale také v centru sociálních služeb, kde se v rámci sociálních projektů snažili zapojit lidi bez domova zpět do systému. Ke všemu také píše vlastní scénáře ke krátkým filmům nebo divadelním hrám. Před kameru Báru posunul až její tehdejší přítel Jiří Mádl.

Bára Jánová má za ušima – relikvie Harryho Pottera

Zmíněného Malého prince ze stejnojmenné knížky byste si mohli prohlédnout, kdyby vám Bára ukázala záda. A kdyby vál vítr, možná byste zahlédli relikvie smrti Harryho Pottera, které má pro změnu za uchem. A pak mám spoustu maličkých věcí, které nebudeme rozebírat,“ dodala tajemně v rozhovoru s Honzou Dědkem herečka. K nim patří číslo 42 pod levým prsem či červený kroužek kolem zápěstí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.