Soutěž amatérských skupin jde do finále. Nechybí podfuky a nečestné kličky

Agrometal (8) – Skrytý koncert

Tak dlouho vršil Lukáš Příkazký (38) jako Lukyn jednu lež na druhou, až musí s partou kamarádů a totálních hudebních analfabetů zahrát na závěrečném koncertě pěvecké soutěže. To se ale v živém přenosu předstírá těžko. Naštěstí si Jaroslav Plesl (48) ví jako manažer rady a nebojí se v oblíbeném seriálu znovu podvádět. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Začalo to nevinně malou lží a podfukem. Lukyn se jen snažil udobřit manželku, když kvůli záchraně lidského života propásl oslavu výročí. Přihlásil se do soutěže amatérských skupin a doufal, že výhrou motorky si svou drahou polovičku opět získá. Jenže to moc nedomyslel a dostal se do pořádných problémů.

Naštěstí je i v zájmu Martina, jednoho z producentů reklamní agentury, aby jejich tajemství neprasklo. Pohotově tak v posledních minutách před vypuknutím živého koncertu vymyslí, jak spojit Lukynovu zoufalou partu s téměř hudební hluchotou se skutečnou amatérskou kapelou. „Co kdybyste hráli schovaný?“ napadne ho v posledním díle seriálu Agrometal, který uvidíte v sobotu večer na Primě. „Zahrajete si koncert a přitom nebudete muset nic prodávat,“ nabízí skupině vedené „máničkami“ v podání Šteindlera a Čtvrtníčka.

To se milovníkům metalu, kteří na rozdíl od Lukynovy kapely odmítají při vystoupení lákat na prodej kosmetiky, zamlouvá a s šíleným plánem souhlasí. „Hurvi, nepyskuj. Buď rád, že hrajeme aspoň takhle,“ odbudou uštěpačné poznámky jednoho člena. Je možné, aby taková kamufláž prošla? Nebo bude jejich tajemství odhaleno a čeká je ohromný průšvih?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.