Celebrity

25. února 2023 05:30

Anna Fedorov

Michal Viewegh o nové lásce a krutém osudu: Zasloužil jsem si lekci, ne zničený život

Michal Viewegh v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS

Slavný spisovatel a autor řady bestsellerů Michal Viewegh (60) prožívá podle svých slov zasloužené štěstí. A to díky Ukrajince Oleně, která u něj bydlí už několik měsíců. V pořadu Povídej popsal, jak se seznámili.

Ukrajinka Olena vstoupila do jeho života poměrně nedávno. „Poznal jsem skvělou ženu, která vrátila radost do mého života,“ přiznal. S Olenou se poznali přes Facebook. Se začátkem války na Ukrajině si totiž slavný spisovatel dal na sociální sítě inzerát, že u sebe ubytuje uprchlíky. Ozvala se mu právě ona. „Osud mi seslal krásnou Ukrajinku, která teď u mě bydlí a máme se rádi. Myslím, že teď prožívám zasloužené štěstí,“ svěřil se Viewegh v pořadu Povídej.

Mohlo by vás zajímat: Už nejsem politik, ale rocker, přiznal Michael Kocáb. Jak to má teď se ženami?

„Dneska žiju velmi dobře a spokojeně. Do života se mi vrátila láska a mám tři úžasné dcery, takže si rozhodně nestěžuji,“ doplnil. Osud přitom uštědřil Michalu Vieweghovi před 11 lety tvrdou ránu. Po prasknutí aorty přišel slavný spisovatel a autor řady bestsellerů o krátkodobou paměť, rozpadla se mu rodina a navíc bojoval s depresemi. „Připadal jsem si ukřivděný,“ přiznal Viewegh. Podle svých slov si rozhodně zasloužil od života drobnou lekci, nikoliv ale „takový pád na dno a zničený život na mnoho let“.

„Kromě toho, že jsem nebyl stoprocentně věrný, jsem se ale choval hezky ke všem přátelům a rodině. Ačkoliv to může znít paradoxně, jsem rodinný typ. Také jsem pracoval pro UNICEF, jezdil do Afriky, dával nemalé částky na charitu a pomáhal lidem. Kdybych si měl nasčítat všechny dobré skutky, myslím, že by to byl poměrně dlouhý seznam. A připadalo mi nefér, že mě osud tak strašlivě ztrestal,“ uvedl autor Románu pro ženy či románu Báječná léta pod psa.

Přečtěte si také slova Menzelové o smrti manžela: Zabrala až antidepresiva. Asi jsem měla vyhledat pomoc

Po letech se mu podařilo dát svůj život zase do kupy a nyní už prý žádnou křivdu vůči osudu necítí. „Už je to dávno pryč a vše je již odpuštěno. Osud mi to v poslední době vrátil v mnoha jiných dobrých věcech. Takže jsme si kvit,“ řekl Viewegh. Celý rozhovor si můžete poslechnout v premiérovém dílu pořadu Povídej v neděli 26. února od 21:25 na CNN Prima NEWS.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.