Suchánkovi nemají Velikonoce rádi. Na koledníky mají vymyšlenou vtipnou lest

Berenika Suchánková (26) se svým otcem Michalem Suchánkem (57) nemají období Velikonoc moc rádi. Oblíbený herec prozradil, co všechno s rodinou dělají, aby koledníci nepoznali, že jsou doma.

Herečka Berenika Suchánková si v covidovém období našla přítele, se kterým je dodnes. Pravděpodobně s ním bude také o Velikonocích. A možná dojde i na návštěvu u rodičů. Tam se ale nějakých velikonočních tradic zřejmě nedočká. „Já si pamatuji, že už od dětství mi vadilo, když mě nutili chodit v Sobotce s pomlázkou tlouct na dveře úplně cizích lidí a do toho říkat básničky. Chytl jsem z toho veliké trauma,“ podělil se Michal Suchánek o své vzpomínky na dětství v období Velikonoc.

Suchánkovi na Velikonoce dělají, že nejsou doma

Berenika, kterou momentálně můžete vídat po boku Michala Suchánka například v seriálu ZOO, tátu doplňuje o svůj ženský pohled na držení některých velikonoční zvyků. „Vezmi si to naopak. Jsi žena, přijde cizí chlap, ještě ožralý, a mlátí tě přes zadek,“ vysvětlila pro Prima Ženy s tím, že ani jeden k nejstaršímu křesťanskému svátku žádný pozitivní vztah nemá.

„My děláme, že nejsme doma. Schováme auta na zahradu, zatáhnu žaluzie a vůbec nikdo se nedobouchá,“ prozradil dále Michal Suchánek a tím dal návod všem, kteří si na Velikonoční pondělí budou myslet, že Suchánkovi nejsou doma. „Maminka občas udělá nějakou výzdobu a táta dvakrát upekl beránka. Nebudeme ale asi víc prozrazovat, ať nikoho nenapadne přijít,“ pronesli oba se smíchem.

Čtěte  více o herecké dvojici: Michal a Berenika Suchánkovi na scéně. Táta dostal od dcery ránu pěstí do břicha

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.