Celebrity

25. července 2023 10:30

David Laštovka

Tajemství Gabriely Osvaldové: Randila s otcem Lucie Vondráčkové, Soukupa podvedla

Herečka a textařka Gabriela Osvaldová, která slaví 70. narozeniny, byla léta manželkou hudebníka Ondřeje Soukupa (72). Dlouho se mělo za to, že ji opustil kvůli mladší milence, zpěvačce Lucii Šoralové (45), opak je ovšem pravdou. Parohy mu nasadila Gábina.

Její první velkou láskou byl Jiří Vondráček (72), otec Lucie Vondráčkové (43) a bratr Heleny Vondráčkové (76). Seznámili se na DAMU, Gábina chodila o ročník níž. „Byli jsme takoví výhradní kamarádi,“ popsala s úsměvem pro deník Aha! Gabriela Osvaldová. Za svou láskou jezdívala pravidelně do Slatiňan, kde Jiří žil se svými rodiči. Na románek i po letech vzpomíná velmi ráda.

„U Vondráčků to bylo senzační. Chodili jsme se koupat, vyráželi na zábavy, občas kradli Vondráčkovým auto. Je zázrak, že nás tenkrát nezavřeli za to, jak jsme řádili,“ zavzpomínala Gábina. Jejich vztah se nakonec proměnil v přátelství. Přestože se rozešli, navštěvovat se nepřestali a vídali se dál. „Do Slatiňan jsem pak jezdila i se svým dalším chlapcem,“ poznamenala textařka.

Osudovým mužem Osvaldové se stal až hudebník Ondřej Soukup, za kterého se provdala a s nímž má syna Františka (39). Vytvořili spolu osvědčený autorský tandem. On skládal muziku, ona psala texty. Na svém kontě mají desítky slavných písní, jeden čas byli dokonce dvorními skladateli zpěvačky Lucie Bílé (57).

Jak probíhalo usmíření Osvaldové, Soukupa a Bílé?

Osvaldová Soukupa opustila, už s ním nechtěla žít

Nad jejich manželstvím řada lidí jen nechápavě kroutila hlavou. Zatímco Soukup se zamiloval do o šestadvacet let mladší zpěvačky Lucie Šoralové, Osvaldová začala randit s o jednadvacet let mladším Mirkem – přezdívaným Bulhar. Všichni čtyři společně vyráželi do společnosti, sedávali u jednoho stolu, rozdávali úsměvy na všechny strany a dělali jakoby nic. Byla to přitom Gabriela, která svému muži jako první nasadila parohy.

„Gábina na mě samozřejmě měla velký vliv, pracovně jsem s ní konzultoval všechno, kolikrát jsme se u toho hádali, bylo to bouřlivé. Ale taky mě opustila, i když si všichni mysleli, že já opustil ji kvůli Lucce. Gábina už se mnou prostě nechtěla žít a já se jí nedivím. Měla nový vztah, který má dodneška. Já se pak dva roky potácel a opíjel s kamarádem Danem Závorkou po barech, žil jsem velmi mládeneckým životem a musím říct, že to vůbec nebylo špatné. Jenže potom do toho vstoupila Lucka, začali jsme spolu chodit a dopadlo to tak, jak to obvykle dopadá,“ svěřil se před rokem v rozhovoru pro časopis Téma hudební skladatel, který se před pěti lety se Šoralovou oženil a má s ní dvě děti – dceru Rebeku a syna Ondřeje. Když to manželé potřebují a Osvaldová má chvíli, jeho děti jim občas i pohlídá.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.