Taktička Nikola neudrží nervy na uzdě. Nutí hosty jíst blafy a dojde ke konfliktu

Prostřeno! S27 (94) - Jak boduje

Čtvrteční hostitelka Nikola působí na soupeře jako taktička, která jde za výhrou za každou cenu. Její chování je podle některých proměnlivé a nikdo neví, co si o ní myslet. Na večeři u ní se těší málokdo. Podaří se Nikole trumfnout ostatní a uvařit nejlépe?

Třicetiletá Nikola z Královéhradeckého kraje je momentálně na mateřské dovolené s dvouletým synem. Připouští, že taktizuje a její bodovací škála je od jednoho bodu do pěti. Bláhově si myslí, že je její taktika ostatním skrytá. Do pořadu se přihlásila sama, protože ji zajímá, jací jsou ostatní lidé a chtěla by, aby ochutnali její jídla. Pro hosty připraví kanapky s domácí bagetkou, kuřecí polévku s domácími nudlemi, plněnou kuřecí roládu se šťouchanými brambory a jahodový nepečený dort.

Soutěžící nemají Nikolu příliš v lásce a úterní hostitelka Aneta prohlásí, že se dokonce těší, až bude hostitelka dělat chyby. Jak ve čtvrtek vpodvečer na obrazovce a na prima+ uvidíte, přešlapů bude nepočítaně. Připálená bageta, přesušené maso, v níž jsou párátka, kupovaná barbecue omáčka, rozpadající se dort a ve slabém vývaru s přemírou polévkového koření budou plavat tlusté nudle bez chuti. Jídlo bude podle někoho tragikomické a vegetariánka Anička si také nepochutná. Bude jen sedět a na jídlo koukat, což Nikolu ještě víc podráždí.

Podívejte se na video ukazující, jak Nikola selhává jako hostitelka:

Anička mlčky sedí a do jídla jen dloubne

V bojovné náladě bude ostatně od první chvíle. Soutěžící se budou cítit jako nevítaní hosté. Nenabídne jim vodu, tak si sami poslouží z připraveného džbánu. „Tady byla voda, kdo ji vylil?“ reaguje hostitelka, když to zjistí. „Je to určitě hnusný, jak nás sprdla, že zmizela voda. Je to určitě její chyba, že nám nenabídla,“ myslí si Martin. Místo kanapek pak všichni dostanou velký plátek bagety s pomazánkou, a jak to v Prostřeno! bývá, přijde první kritika. Cokoli hosté okomentují, Nikola smete ze stolu jako nesmysl a taktiku z jejich strany.

Všechno se jí zdá dokonalé a myslí si, že jí chtějí ostatní jen uškodit. Maso v hlavním chodu bude tvrdé a vysušené. Přesto Nikola donutí Aničku, která tohle nehodlá jíst, závitek překrojit a posoudit, co je uvnitř. Na hroudu pudinku s piškoty, kterou podává hostitelka jako dezert, nebude mít chuť nikdo. Nikola, která nechápe, co hostům vadí, se několikrát pustí do Aničky. „Mě by zajímalo, co vlastně jíš. Jsme tu čtvrtý den a ty jsi nesnědla vůbec nic. Ty se jenom podíváš, nebo šťouchneš.“ Má strach, že nebude Anička bodovat spravedlivě. V dusné atmosféře všechny přejde chuť a hostitelka bude odnášet plné talíře. Poté poprosí hosty, aby šli ven, zatímco bude připravovat zábavu. V soukromí ostatní hostitelku pomluví, že se chová jako diktátorka. Na výrobu medailí ze sádry se nikdo netěší. Má Nikola po takovém výkonu vůbec šanci na výhru, nebo její taktika vyjde?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.