Celebrity

24. května 2023 09:51

Marie Makovská

Taťána Kuchařová si stojí za svým: Žalobu i fotky v bulváru propral Ondřej

Rozvod a spory mezi Taťánou Kuchařovou (35) a Ondřejem Brzobohatým (40) stále nejsou u konce. Anulace církevního sňatku bude nejspíš oba dva stát mnohem víc, než kdy tušili. Jakmile na veřejnost unikly intimní informace z žaloby, spustila se smršť teorií, kdo za tím stojí. A také ostré dělení společnosti na tým Ondřej a tým Taťána. Někdejší Miss World na svém Instagramu vydala už druhé prohlášení, kterým se brání. Vše, co mělo zůstat pod pokličkou, podle ní zveřejnil a v bulváru propral Brzobohatý.

V pondělí ráno se v deníku Blesk objevil rozsáhlý a velmi osobní rozhovor s umělcem Ondřejem Brzobohatým. Ten uvedl, že Blesk obdržel žalobu určenou pro církevní anulaci jeho sňatku s exmanželkou Taťánou Kuchařovou, ve které byly natolik intimní a lživé informace, že se musel začít bránit.

Mohlo by vás zajímat: Ondřej Brzobohatý vysvětlil, proč se převléká za ženu. Dohnala ho k tomu Kuchařová

Kuchařová naopak tvrdí, že pokud by chtěla Brzobohatého takto poškodit, mohla to udělat už dávno a neměla sebemenší důvod žalobu vypustit do světa. „Žalobu jsem podala před více než půl rokem a není jediný důvod, proč bych ji měla zveřejnit právě teď, když věc nebyla dosud projednána. Přesně to ale ve výsledku udělal Ondřej, který otevřeně v Blesku komentuje osobní věci a detaily žaloby. Pokud byl s žalobou konfrontován, jak tvrdí, nebylo přece nic snazšího než říct, že se jedná o soukromou věc, kterou nebude veřejně komentovat a kterou si nepřeje zveřejnit. Blesk by pak bez jeho souhlasu žalobu zveřejnit nesměl, což je právně prokazatelné, a tohle pokračovaní ‚telenovely Brzobohatý – Kuchařová‘, jak ho sám nazývá, se nikdy nemuselo veřejně odehrát,“ napsala na svůj Instagram k druhému příspěvku na toto téma.

Přečtěte si také: Miluji tebe i Tiffany Richbitch. Hana Gregorová vyjádřila synovi maximální podporu

Protože sociální síť Instagram vyžaduje přidat k textu i fotku, rozhodla se Taťána Kuchařová k prvnímu, včerejšímu vyjádření přidat plochu černé barvy. Dnešní příspěvek je už delší a je vidět, že modelka potřebovala nějaký čas na rozmyšlenou. Přidala k němu plochu šedé barvy. Jelikož kauza vyvolala ohnivé reakce a zapojilo se do ní i mnoho českých celebrit, které se zatím povětšinou staví na stranu Ondřeje Brzobohatého, je možné, že nás na profilu Taťány Kuchařové čeká ještě vícero vyjádření s tmavou plochou bez fotky. Možná dojdeme až k padesáti odstínům šedi.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 7. 2024

Dnešní den se vyznačuje rozporuplným aspektem tlaku a tahu, který ve vás může vyvolat pocit nejistoty, jak postupovat. Na jedné straně můžete mít pocit, že chcete vše naplánovat a stabilizovat své emoce, abyste mohli fungovat naplno. Na druhou stranu vás může něco táhnout do oblak. Mluví z vás vaše srdce. Poslouchejte. Najděte kompromis mezi těmito dvěma energiemi.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.