Těhotná Šafářová poslala Plekancovi dojemné vyznání. Pochválila i tchyni

Bývalá profesionální tenistka Lucie Šafářová (35) se zanedlouho stane dvojnásobnou maminkou. S hokejistou Tomášem Plekancem (39) už spolu mají dceru Leontýnku. Šafářová na svém instagramovém profilu nyní sdílela krásnou fotografii, kterou doplnila o něžný popisek. Webu Prima Ženy řekla, jak její dcera vychází s dětmi, které Plekanec má s Lucií Vondráčkovou (42).

Lucie Šafářová (35) na svém Instagramu sdílela snímek s těhotenským bříškem, u kterého otevřeně popsala své pocity. Nezapomněla v něm poděkovat svému muži, rodině, ale ani tchyni.

„Nikdy mě nepřestane překvapovat ta dokonalost přírody… Jak celý ten život vzniká a koloběh života jako takového. Od té tečky na ultrazvuku po tu kouzelnou chvíli, kdy řekne poprvé mami, mám tě ráda,“ začínal příspěvek bývalé tenisové šampionky, která brzy přivede na svět svého druhého potomka. S Tomášem Plekancem (39) už vychovávají dvouletou dceru Leontýnku.

Usměvavá blondýnka přiznala, že mateřství není vždycky procházka růžovou zahradou. Kromě krásných momentů se objevují také náročnější chvíle, na které však není sama. „Někdy je to radost, někdy sakra těžké... Jsem vděčná za to, jakého mám úžasného muže, s kterým to vše mohu sdílet a je mi oporou, a za svou rodinu a tchyni, kteří tu vždy jsou,“ pokračovala s upřímnými dojmy Šafářová.

Podívejte se, jak vypadala svatba Šafářové a Plekance

Pro Plekance to bude v pořadí už čtvrté dítě, kromě dcery Leontýnky má ještě dva syny Matyáše a Adama z předchozího manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (42).

Podívejte se na rozhovor, ve kterém Lucie popsala, jak rodina trávila Vánoce

Jako zkušený tatínek tak bude své manželce patřičnou oporou. „Těším se, čím nás překvapí další přírůstek v té naší rodině a jaký bude!“ napsala na závěr láskyplně Lucie. Hrdý manžel Tomáš Plekanec na fotku zareagoval tak, že poslal pusinky a srdíčka. Šafářová a Plekanec se vzali v září minulého roku v Beskydech, svatbu až do poslední chvíle před veřejností tajili.

Ačkoliv byly zpočátku vztahy mezi Šafářovou a Vondráčkovou napjaté, teď se zdá, že spolu fungují bez problémů. Všechny děti spolu prý mají také velice hezký vztah. „Malá (Leontýnka) kluky miluje. Je krásné je vidět pohromadě. Mají spolu moc hezký vztah. Fungujeme jako rodina, což je pro mě nejvíc. Strašně bych si přála, aby to nikdy neskončilo,“ dodala Šafářová v rozhovoru pro web Prima Ženy.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.