Tenistka Barbora Strýcová o rodině: Syn nesedí v koutě, chci mít takové blázny dva

Strýcová v roli maminky

Barbora Strýcová patří bezpochyby k jedněm z našich nejlepších tenistek. Teď už však kariéru profesionální sportovkyně pověsila na hřebík a vyměnila ji za roli maminky. Se svým partnerem Petrem Matějčkem má syna Vincenta. Jak si mateřství užívá?

Barbora Strýcová (36) doslova září štěstím, dočkala se svého vytouženého potomka, a ačkoliv přiznává, že jí její chlapeček dává občas pořádně zabrat, svou novou roli si užívá naplno. Její život teď nabral úplně jiný směr. „Ve všem se mi změnil, ale k dobrému. Samozřejmě jsem unavená, ospalá, ale prožívám nádherné období s malým. Vidím, jak roste, jak se učí věci, jak poznává a objevuje. Je to nádherné a nemůžu si stěžovat,“ svěřila se Strýcová v rozhovoru pro pořad Showtime.

Jako maminka prozradila, že její syn patří mezi společenské živly. „Není to tak úplně dítko, které by posedělo v koutě, spíš naopak. Je hodně živý, po mně i po příteli, takže je nespavé. Jak už jsem ale říkala, má rád lidi a pozornost, takže jsem na to zvědavá. Doufám, že se to trošku umírní, až bude velký,“ smála se novopečená maminka.

Syn tenis bude muset umět hrát

Geny se v rodině nezapřou a Barbora by svého syna určitě ke sportu vést chtěla. Jak by reagovala, kdyby v budoucnu přišel s tím, že by si přál tenisovou raketu? „Jó, pozitivně. Byla bych hrozně ráda, kdyby se naučil tenis. Nemusí to dělat nijak profesionálně, ale tenis hrát bude muset,“ prohlašuje rezolutně a zároveň se smíchem Strýcová.

U jednoho dítěte však zůstat neplánuje. „Chtěla bych ještě jedno miminko. Určitě nechci, aby byl Vincent sám, takže to plánuju. Teď ale rozhodně ne, až za nějakou dobu,“ přiznala Barbora a dodala, že být matkou není vždy procházka růžovou zahradou. „Je to blázinec, ale nádherný blázinec. Takže bych chtěla mít takové blázny dva,“ popsala s humorem.

Aktuálně je s rodinou čeká letní dovolená v prosluněném Řecku. „Máme letět do Řecka a hrozně se těším. Letíme celá rodina, takže to bude zajímavé, hodně velká sranda, blázinec prostě,“ okomentovala plánovaný výlet bývalá tenistka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.