Tomáš Klus popsal své tři děti. Nepřestane mě fascinovat, jak jsou odlišní, říká

Tomáš Klus (37) má s manželkou Tamarou (35) tři děti. Nyní se zpěvák rozepsal o jejich rozdílnosti. Co na své potomky prozradil?

Tomáš Klus věnuje veškerý svůj volný čas rodině a je rád za každou příležitost, kdy může být se svými nejbližšími. S manželkou Tamarou vychovává dcery Josefínu a Jenovéfu a syna Alfréda. Ačkoliv praktikují ve výchově všech tří dětí téměř identické postupy, jejich jinakost ho nepřestává překvapovat.

Mohlo by vás zajímat: Tomáš Klus tvrdí, že podváděl všechny své ženy. Románek prožil i s Ewou Farnou

„Nepřestane mě fascinovat, jak ze dvou lidí vzejdou, dejme tomu, tři další, ALE každej úplně jinej! Přitom základ stejný, postup práce víceméně taky, ale výsledky diametrálně odlišné. Povahou, fyzickými dispozicemi... Zázraky života před zraky člověka,“ napsal na svém profilu na Instagramu Tomáš Klus, kterého můžete vídat například v seriálu ZOO a od 5. února také v novince Zalez do spacáku na Primě.

Každé dítě je úplně jiné

K textu připojil černobílou fotografii prostřední dcery. „Jenůfka, hadí žena, se zamilovala do gymnastiky, a tak máme dům samou hvězdu a provaz a sundáváme ji z futer dveří, kde se drží kdovíjak. Vypadá jako ňuňací plyšák, ale umí být pěkně ostrá v tom nejinspirativnějším smyslu slova. A má moc vtahovat do snů,“ napsal ke snímku známý hudebník a herec.

Čtěte také: Josefína Klusová hraje po boku táty Tomáše. Ztvární jeho otrávenou neteř

Syn Alfréd zase propadl fotbalu. „Alfrédův pokoj je zralý na přemalování, protože trénování nůžek v posteli zanechává stopy. Je rozhodnutý zachránit svět před zlem a dělá to vtipem a fotbalovým míčem,“ doplnil autor hitu Pocity. Svůj popis zakončil nejstarší dcerou Josefínou, která si dokonce zahrála v oblíbeném seriálu ZOO po boku svého táty. „A Jos se sluchátky v uších trénuje na nedělní taneční závody poslední detaily sestavy. Éterická víla nakombená s Kelišovou, jejíž vnitřní svět umí neustále překvapovat,“ zamyslel se Tomáš. „Budují si své světy. Úplně jiné, jedinečné a já se tady tetelím a jsem tím nejšťastnějším průsečíkem na světě,“ uzavřel své zamyšlení pyšný tatínek.

Ačkoliv se v minulosti často potýkali s otázkou, zda neplánují svou rodinu rozšířit ještě o dalšího člena, Tamara má v tomto směru jasno. „Moje hlava by chtěla mít těch dětí třeba dvacet, ale fyzicky už nechci být těhotná. Já bych chtěla jen rodit, ale to nejde. Čím víc těch dětí máš, tím víc strachu je ve mně a asi je to taky tím, že stárnu, a že je mi pětatřicet a vím, že ten biologický materiál taky mění svoji kvalitu,“ vysvětlila Klusová v pořadu Mámy sobě.

Tomáš Klus promluvil o vážném kolapsu:

Sdílejte článek
Štítky děti výchova Tomáš Klus celebrity Tamara Klusová seriál ZOO rodina Zalez do spacáku

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.