Tomáš Klus v hlavní roli nového komediálního seriálu Zalez do spacáku! televize Prima

Zalez do spacaku sledujte od 5. února na Primě

Tomáš Klus (37) s dcerou Josefínou (10) získali roli v seriálu televize Prima. Komediální novinku s názvem Zalez do spacáku! natáčeli v kempu u řeky Ohře pod taktovkou režiséra Jana Haluzy. Na jaké další herce v hlavních rolích se těšit a jaký je děj seriálu, který má na Primě premiéru již od pondělí 5. února?

Tomáš Klus, který momentálně prožívá vášnivý vztah v seriálu ZOO coby fotograf Filip s Viky v podání Evy Burešové, dostal na Primě další hereckou příležitost. Představí se v hlavní roli komediálního seriálu Zalez do spacáku a už podle prvních náznaků ze scénáře je jasné, že to ani tentokrát nebude mít jeho postava se vztahy k ženám jednoduché.

Vše o minisérii Zalez do spacáku! Tvůrci, premiéra, počet dílů

 • Počet dílů: 8
 • Scénář: Marcel Bystroň
 • Režie: Jan Haluza
 • Kamera: Viktor Smutný
 • Zvuk: Petr Čechák
 • Hudba: Ondřej Brousek
 • Střih: Marek Opatrný
 • Producent: Ludvík Mareček
 • Premiéra: 5. února na TV Prima

Děj, herci a postavy seriálu

 • Tomáš Klus v roli táty Ivana
 • Josefína Klusová v roli dcery Ivana
 • Pavla Gajdošíková v roli krásné Sáry
 • Lenka Vlasáková v roli maminky Sáry
 • Ondřej Pavelka v roli otce Sáry a majitel kempu
 • Kristýna Leichtová, Erika Stárková, Barbora Seidlová hrají exmanželky Ivana

Příběh chystané novinky vypráví o Ivanovi (Tomáš Klus), který se chce provdat za krásnou mladou Sáru (Pavla Gajdošíková), jenže to má malý háček. Ivan se své lásce jaksi zapomněl zmínit, že už třikrát ženatý byl a má tři děti. Právě jedno z nich ztvární jeho skutečná dcera Josefína.

„S tátou se mi točí dobře a moc mě to herectví baví. Občas se stane, že chodíme i pozdě spát, protože točíme do noci. Líbí se mi tu,“ uvádí s úsměvem copatá Josefínka o herecké zkušenosti. Tou, která hlavnímu hrdinovi v seriálu Zalez do spacáku zamotá hlavu, se stala Pavla Gajdošíková, držitelka Českého lva za nejlepší herečku v hlavní roli za film Chyby. Jako seriálová Sára připraví pro Ivana nelehkou zkoušku.

V dalších rolích se představí Adrian Jastraban, Jan Teplý, Jiří Böhm a další.

„Jsem přítelkyně hlavní postavy Sára, rodiče tu mají kemp, a tak tu s Tomášem řeším různé životní peripetie. Jeho Ivan má celkem čtyři děti – jedno vyženěné – a já jsem nadšená, miluju natáčení s dětmi. Jsou velmi přirozené a docela dost se od nich učím,“ prozradila Gajdošíková, jejíž Sára se svatbou souhlasí jedině tehdy, když se lépe poznají a stráví spolu celé léto v kempu rodičů (Lenka Vlasáková, Ondřej Pavelka).

Čtěte také: Milostná zkušenost Vojty Dyka s Lenkou Vlasákovou je poznamenala na celý život

Exmanželky? Hned tři

Ivan tak dělá vše pro to, aby mu jeho děti v létě nepřekazily sbližování se Sárou. Omluví se svým exmanželkám (Kristýna Leichtová, Erika Stárková, Barbora Seidlová), že tyto prázdniny mu to nevyjde a děti si vezme hned, jak to bude možné. Jenže mazané bejvalky se dají dohromady a během pár dní zjistí, co za tím je. Rozhodnou se, že do kempu pojedou a děti mu tam nechají.

Natáčení v kempu u Ohře

Tomáš Klus si natáčení s dcerkou a kolegy také pochvaluje. „S Josefínou jsme si tu udělali krásné prázdniny a bydlíme v karavanu. Máme skvělý otcovsko-dcerovský mód. Zamiloval jsem si to tady. Myslím, že se podařilo dát dohromady skvělou partu lidí. Po natáčení se tu griluje, večeříme, jsou tu milé sedánky,“ přibližuje Klus život, který mu přineslo natáčení seriálu v kempu u Ohře.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.