Celebrity

13. června 2023 12:20

Zuzana Schneidewind

Z desetileté dcerky Tomáše Kluse roste herečka. S tátou ztvární hlavní roli v seriálu

Tomáš a Tamara Klusovi si zpestřují manželství! Co nového spolu zkusili?

Tomáš Klus (37) s dcerkou Josefínou (10) tráví v těchto dnech společné chvíle hlavně před kamerou. V kempu u řeky Ohře natáčejí pod taktovkou režiséra Jana Haluzy novou komediální minisérii.

Tomáš Klus, který momentálně svádí coby fotograf Filip seriálovou Viky v podání Evy Burešové, má před sebou další hereckou příležitost. Tentokrát se představí v hlavní roli komediálního seriálu a už podle prvních náznaků ze scénáře je jasné, že to ani tentokrát nebude mít jeho postava se vztahy k ženám jednoduché.

Příběh novinky vypráví o Ivanovi (Tomáš Klus), který se chce provdat za krásnou mladou Sáru (Pavla Gajdošíková), jenže to má malý háček. Ivan se své lásce jaksi zapomněl zmínit, že už třikrát ženatý byl a má tři děti. Právě jedno z nich ztvární jeho skutečná dcera Josefína.

„S tátou se mi točí dobře a moc mě to herectví baví. Občas se stane, že chodíme i pozdě spát, protože točíme do noci. Líbí se mi tu,“ uvádí s úsměvem copatá Josefínka o herecké zkušenosti. Tou, která hlavnímu hrdinovi v seriálu Zalez do spacáku zamotá hlavu, se stala Pavla Gajdošíková, držitelka Českého lva za nejlepší herečku v hlavní roli za film Chyby. Jako seriálová Sára připraví pro Ivana nelehkou zkoušku.

„Jsem přítelkyně hlavní postavy Sára, rodiče tu mají kemp, a tak tu s Tomášem řeším různé životní peripetie. Jeho Ivan má celkem čtyři děti – jedno vyženěné – a já jsem nadšená, miluju natáčení s dětmi. Jsou velmi přirozené a docela dost se od nich učím,“ prozradila Gajdošíková, jejíž Sára se svatbou souhlasí jedině tehdy, když se lépe poznají a stráví spolu celé léto v kempu rodičů (Lenka Vlasáková, Ondřej Pavelka).

Čtěte také: Milostná zkušenost Vojty Dyka s Lenkou Vlasákovou je poznamenala na celý život

Ivan tak dělá vše pro to, aby mu jeho děti v létě nepřekazily sbližování se Sárou. Omluví se svým exmanželkám (Kristýna Leichtová, Erika Stárková, Barbora Seidlová), že tyto prázdniny mu to nevyjde a děti si vezme hned, jak to bude možné. Jenže mazané bejvalky se dají dohromady a během pár dní zjistí, co za tím je. Rozhodnou se, že do kempu pojedou a děti mu tam nechají.

Klus v otcovsko-dcerovském módu

Tomáš Klus si natáčení s dcerkou a kolegy také pochvaluje. „S Josefínou jsme si tu udělali krásné prázdniny a bydlíme v karavanu. Máme skvělý otcovsko-dcerovský mód. Zamiloval jsem si to tady. Myslím, že se podařilo dát dohromady skvělou partu lidí. Po natáčení se tu griluje, večeříme, jsou tu milé sedánky,“ přibližuje život v kempu Klus.

O nasazení osmidílné letní humorné komedie bude televize Prima své diváky včas informovat. Mezitím se můžou těšit na herce, jako jsou Adrian Jastraban, Kristýna Leichtová, Josefína Klusová, Barbora Seidlová, Erika Stárková, Jan Teplý, Jiří Böhm a další.

Tvůrčí tým – scénář: Marcel Bystroň, režie: Jan Haluza, kamera: Viktor Smutný, zvuk: Petr Čechák, hudba: Ondřej Brousek, střih: Marek Opatrný, producent: Ludvík Mareček.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.