Celebrity

31. prosince 2023 07:30

Vanesa Havlíková

Turisté na horách nevěřili svým očím. Jitka Čvančarová šplhala na Sněžku zcela nahá

Jitka Čvančarová v 7 pádech Honzy Dědka promluvila o otužování

Jitka Čvančarová (45) se se svým mužem Petrem Čadkem (44) seznámila, když účinkovala v taneční soutěži. Netrvalo dlouho a mezi dvojicí přeskočila jiskra. Krátce poté spolu začali chodit a po roce a půl se vzali. V oblíbené talkshow Jitka nyní překvapila tím, jak svého partnera v soukromí oslovuje, i tím, že šplhala nahá na Sněžku.

Poslední večer v roce si můžete užít zábavu s moderátorem oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka a hvězdnými hosty. Do silvestrovského speciálu tentokrát zavítaly herečky Jitka Čvančarová a Uršula Kluková, pozvání přijal i herec Václav Kopta a kněz Zbigniew Czendlik.

Čtěte také: Oslavte konec roku se Silvestrovskou Partičkou, show Inkognito a hosty Honzy Dědka

Čvančarová se v talkshow podělila o vtipnou historku, která se váže k její zálibě v otužování. Prozradila také, jak se seznámila s manželem, i jak ho v soukromí oslovuje. „Znali jsme se ještě tak pět nebo šest let před StarDance. Naše seznámení bylo v Lucerna Music Baru, kde Táňa Vilhelmová s Ančou Geislerovou dělaly vánoční charitativní bazar. Tenkrát s Petrem tančila Táňa. A v rámci toho bazaru byl jednou z cen právě tanec s Petrem,“ zavzpomínala na seznámení s manželem, tanečníkem Petrem Čadkem.

Netradiční přezdívka pro manžela

„Ten tanec se vydražil a mě poslali, abych šla tančit. A tak jsme se seznámili, pak jsme byli v přátelském okruhu a několik let před soutěží jsme se potkávali,“ dodala. Svému muži dala netradiční přezdívku. Ještě předtím, než se dali dohromady, o něm mluvila jako o barové micině. „Dodnes mám Petra v mobilu uloženého jako Micina. Teď jsem teda hodně sáhla do soukromí,“ překvapila samu sebe Čvančarová, na kterou se můžete podívat v sobotu 31. prosince ve 21:30 na Primě.

Jejich manželství i po více než 11 let působí stále idylicky. Jsou dokonalou ukázkou, že se protipóly přitahují. „Petr je spíš ta klidná voda, já jsem oheň. Takže se doplňujeme,“ přiznala herečka s tím, že manžela prý do ničeho nenutí, ale snaží se ho inspirovat.

Přečtěte si: Otužování jako fenomén letošní zimy: Proč je tak populární a jak můžete začít i vy?

Otužování si Čvančarová zamilovala

Její vášni pro otužování ale zatím odolává. „Je to úžasná záležitost. Jsem klasický Wimhofovec. Mě ten člověk fascinoval. V lednu jsem s ním šla nahatá na Sněžku a bylo to fascinující,“ šokovala herečka, která se otužuje i doma, na zahradě má káď s ledovou vodou, do které se v zimě nakládá.

„Děti se mnou chtějí chodit, občas tam strčí ruce nebo nohy. Ale nenutím je, nejsem blázen. Nikoho nenutím, ale Petra bych ráda inspirovala, ano,“ dodala. Kromě kádě s vodou má u domu řadu zvířat, včetně ovcí. „Děti je pojmenovaly podle postav z Harryho Pottera. Nově máme netopýra Ferdinanda, který u nás žije od května, a nového kohouta Freda. A jinak máme ovce, ty mají lapače snů, aby se jim hezky spinkalo,“ zmínila některé ze svých němých spolubydlících.

Jitka Čvančarová v soukromí oslovuje manžela velmi netradičně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.