V péči masérky zažije Vojnar mučení. Co ošklivého mu soupeřky provedou?

Prostřeno! XXVI (9) - Mučení Petra

Ve čtvrtek se v souboji o nejlepší menu předvede Štěpánka Decastelo. Připraví českou kuchyni a hostům poskytne svoje masérské služby. Jen kdyby se Petrova masáž neproměnila v mučení. Chudák bude marně volat o pomoc, protože některé soupeřky nic nezastaví.

Někdejší manželka spisovatele a scenáristy Reného Decastela se v soutěži amatérských kuchařů postaví k plotně ve čtvrtek. Štěpánka Decastelo výzvu přijala, protože ji lákají nevšední zážitky a líbí se jí možnost ukázat skrze jídlo, jaká je. Dalším důvodem je její maminka, která nedávno zemřela. Vždy si moc přála, aby Štěpánka účinkovala v kulinářské soutěži, protože tento pořad milovala. A tak Štěpánka při výběru receptů vsadí především na tradiční jídla. A prozradí i rodinný recept na ovocné knedlíky. Dále připraví slané plněné palačinky, tapas pro přátele a placaté kuře s nádivkou.

Štěpánka bydlí se dvěma syny, sedmiletým a devatenáctiletým, ze kterého už se stává samostatná jednotka. Při šmejdění hosté samozřejmě narazí nejdříve na dětský pokoj, kde se chopí hraček, se kterými si začnou hrát. „Jsou to dětský pokoje a my jsme děti,“ omlouvá dětinské chování Petr Vojnar. Ten pak popustí uzdu fantazii a použije i pár zaklínadel. „Dexempo Leoš Mareš,“ namíří na sebe kouzelnickou hůlkou Petr v očekávání proměny ve známého moderátora. „My jsme zjistili u Péti, že má obsesi na Leoše Mareše. Hledá pořád nějakej design a vypráví historky,“ práskne na něj Andrea Pomeje.

Když se soutěžící vyřádí, pokračují do ložnice. Tam objeví nad postelí velkou Štěpánčinu fotku. „To je nějaká úchylka mít sám sebe na zdi?“ vyzvídá Petr. Dominika a Sonia totiž mají na zdi také svoje fotky. „Kdybyste viděli jak vypadá jeho byt, ten je vytapetovanej fotkami Petra,“ vtipkuje Sonia. Co dalšího se při šmejdění přihodí, sledujte vpodvečer.

Podívejte se, jak se Petr Vojnar snaží proměnit v Leoše Mareše:

Z něžného osahávání se vyklubala dětská zábava

Protože se momentálně bývalá novinářka Štěpánka věnuje masážím, svoje hosty si bude při zábavě hýčkat. Dominice poskytne detoxikační proceduru, Sonie namasíruje ruce a Andree břicho, což si dýdžejka s plným žaludkem příliš neužije. Na závěr pak přijde masírování Petra. Štěpánka si je vědoma, že měl moderátor nějaké zdravotní potíže a chce mu prý ulevit. „Já jsem z toho vždycky v rozpacích,“ přizná Štěpánka a začne s doteky. K Petrově smůle jsou v tu chvíli v místnosti i ostatní rozjařené dámy. Ty se na něj slétnou jako vosy. „Petr je krásnej chlap, vždycky byl, on má super tu postavu. On se sobě hodně věnuje, co já vím. Hodně cvičí,“ pěje Štěpánka ódy na svého soupeře. „To, že se to zvrhlo, za to já nemůžu,“ brání se hostitelka.

„Začali po mě malovat, masírovat, loktem do zad, krást mi boty, sundávat ponožky, já si fakt připadám jak v mateřský školce,“ stěžuje si Petr. Po chvíli mučení se začne dožadovat pomoci od štábu. „Mohl by nějaký režisér říct stop?“ volá Petr. Rozdováděnou Soniu ale nezastaví nic. Blondýnka pak prozradí, že to byl pro ni vrcholný zážitek dne. Jen těžko pak všechny hostitelka opět usadí ke stolu. Jak budou soutěžícím chutnat Štěpánčina rodinná jídla? Povede se recept po mamince, nebo VIP budou nad knedlíky ohrnovat nos?

Sdílejte článek
Štítky jídlo soutěž mučení Prostřeno! recepty Andrea Pomeje recept Petr Vojnar Leoš Mareš masáž bydlení FTV Prima vaření Sonia Edde Štěpánka Decastelo Dominika Mesarošová zábava

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.