Celebrity

23. července 2022 06:05

Šarlota Chmelařová

Václav Noid Bárta překonal vnitřní démony: Chci, aby na mě holčičky byly pyšné

Bárta promluvil o rodině

Muzikant Václav Noid Bárta je trojnásobným tatínkem. Jeho snoubenka Eliška Grabcová v dubnu porodila jejich druhou dceru. I z předchozího vztahu má Bárta holčičku. Nyní se rozpovídal o tom, jak se mu změnil život a jak se cítí v roli otce.

Jednačtyřicetiletý Václav Noid Bárta je v poslední době v jednom kole. Naplno se pustil do práce a rozjel spousty projektů, a navíc funguje i jako tatínek. Jeho snoubenka Eliška Grabcová před pár měsíci porodila jejich druhou dceru Aničku.

Svou partnerku vychvaluje do nebes a ani jeden prý nikdy před tím nezažil klidnější a láskyplnější vztah. „Eliška je dokonalá žena, která to zvládá perfektně. Já mám z toho radost, že vlastně Elinka, ta dvou a půl letá, musela teď začít fungovat trošku víc s tatínkem. Takže teď nastává ten čas toho táty, kdy si ji beru s sebou na úřady a vozím ji s sebou, prostě už je to takový parťák, a to se mi na tom hrozně líbí,“ usmíval se v rozhovoru pro pořad Showtime Bárta.

S partnerkou Eliškou Grabcovou se seznámili během účinkování v muzikálu Sestra v akci. Bárta svou lásku dlouho tajil, jelikož podle svých slov už odmítal řešit vztahy v médiích. Na začátku roku 2018 svou přítelkyni veřejně přiznával a tvrdil, že je velmi spokojený. Mají spolu dceru Elišku (2) a v dubnu letošního roku se jim narodila Anička. Bárta má ještě třetí dceru Terezku (7) z předchozího manželství s modelkou Gabrielou Dvořákovou.

Eliška Grabcová: Doufám, že holky podědily po tátovi všechno

Nejmladšího člena rodiny si maminka nemůže vynachválit. „Je naprosto skvělá, je to strašně hodné miminko. Já na ni občas, je to blbý říct, ale občas na ni zapomenu. Když jsme třeba s Elzou na zahradě, tak Anička je v kočárku, tam si spinká a já tam běhám s Elzou a pak říkám: Počkej, ještě musíme zkontrolovat ségru,“ směje se spokojeně dvojnásobná maminka Eliška Grabcová.

Eliška by si prý přála, aby holčičky po tatínkovi podědily všechno a aby „byly geniální“. „Já v to strašně doufám, že zdědí veškeré talenty, co mohly a budou pokračovat,“ prohlásila s nadějí v hlase tanečnice.

Největší hnací motor jsou pro Bártu děti

Sám muzikant si v minulosti prošel bojem se svými vnitřními démony. Často pil a nevyhnuly se mu ani psychické problémy. „Za těch pět let, co nepiju a žiju takový ten svůj nový a šťastný život, tak jsem udělal té práce víc než za těch 30 let, co jsem dělal před tím,“ dodal s tím, že doporučuje každému, aby si v nějakém věku řekl dost. A jaký je jeho recept? „Nepít, trošku se starat sám o sebe, cvičit, jíst, protože to tělo se vám odvděčí,“ vysvětil Bárta.

Jeho obrovského pokroku si je vědomá i jeho snoubenka. „Já si myslím, že on hlavně zjistil, co všechno mu dává jako plus, když všechny tyhle démony odsune stranou. Má mnohem víc energie a zvládá víc práce,“ popsala pozitivní účinky Bártovi abstinence Eliška. Největším hnacím motorem jsou pro něj podle ní jeho dcery, což ostatně potvrdil i sám Bárta. „Chci, aby na mě ty holčičky byly pyšné. Aby jim jednou lidi říkali: Tvůj tatínek je šikovnej, jsi na něj pyšná. A to bych si přál, aby všechny ty tři holčičky v životě slyšely,“ dodal na závěr láskyplně trojnásobný tatínek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.