Velká věštba na březen pro Štíry: Snažte se využít nečekané šance a příležitosti

ŠTÍR - Měsíční horoskopy na březen 2023

Co čeká Štíry ve třetím měsíci roku 2023? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? A jaká bylinka se nejvíc hodí k vašemu znamení? Přečtěte si předpověď na březen, kterou pro Štíry z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na březen vychází Kolo osudu. Dává nové šance a příležitosti, přináší neočekávané změny. Kolo osudu je jedna z nejlepších karet, která říká, že ať se bude tento měsíc dít cokoli, vždy si později můžete říct, že to bylo k něčemu dobré.

Co říkají mariášové karty?

Mariášové karty ukazují začátkem měsíce manipulaci s penězi. Možná budete v tomto ohledu trochu na vážkách a budete zvažovat různé kroky. A měli byste mít v tomto směru šťastnou ruku a zařídit to tak, abyste byli dobře zajištění. Také dostanete zajímavé informace, které dokážete zužitkovat.

Během druhé dekády se můžete dostat do konfliktu s člověkem, kterého máte rádi, ale se kterým si vždy názorově nemusíte rozumět. Nakonec to vyřeší někdo další a vypadá to, že si všechno vyříkáte.

Začátkem třetí dekády si hlídejte své zdraví. Budete mít hodně práce a nebudete mít čas myslet sami na sebe. Mohli byste se dostat do společnosti, kde vám bude dobře. Tak ať jste na to fit a zdraví. Čeká vás i cestování a možná budete mít také nějaké ctitele. Dávejte si proto pozor na nějaké možné vztahové trojúhelníky.

Bylinkový horoskop pro Štíry: Vaše bylinka je vřes

Zrozenci ve vřesu se od všeho distancují a budí zdání vyčerpanosti a chladu. Ale je vedlejší, co říkají a jakou masku nasadí. Právě oni potřebují ze všech našich horoskopových bylinek nejvíc pozornosti, tepla a lásky. A proč? Jejich tvrdost je pouze brněním, jenž je má bránit před zraněním. Dlouho vám budou nedůvěřovat. Pokud se vám však podaří sejmout jejich brnění, můžete v nich získat nejlepší přátele.

Zrozenci ve vřesu jsou mistry manipulace a svou pravou tvář odhalí jenom zřídkakdy. Bývají pány situace a řízení druhých jim přináší satisfakci. Jsou inteligentní. Na druhé často rádi na druhé nahlížejí s patra. Jejich slabým místem jsou kosti a v neposlední řadě zuby. Pokud se budou vyhýbat návštěvě zubaře, koledují si o problém.

ZDROJ: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.