Velká věštba na červen pro Střelce: Využijte příležitosti, které vám život nabídne

Co čeká Střelce v krásném šestém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na červen, kterou pro Střelce z tarotových a mariášových karet a také z run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na červen vám z tarotových karet vychází krásná Šetka holí, která nabízí zajímavé příležitosti. A vy byste je určitě měli využít.

Co říkají mariášové karty?

I mariášové karty vám začátkem června slibují spoustu zajímavých možností a budete mít nad sebou boží ochranu, která bude nad vámi bude bdít hlavně na cestách.

Během druhé červnové dekády se nejspíš budete s někým dalším, pro vás milým, domlouvat na nějaké delší cestě, možná dovolené. I přes počáteční hádky a rozdílné názory se nakonec dohodnete.

Ve třetí dekádě by vám mohly nějaké papírové záležitosti přinést zisk. Červen také bude v případě Střelců přát zásnubám a svatbám a pokud se vás to netýká, přinejmenším se dostanete do nějaké větší společnosti, kde bude hodně dobrého jídla a pití a vy si to náramně užijete.

Jaké jsou děti narozené ve znamení Střelce?

Malí Střelci se snad už rodí s batůžkem na zádech, protože potřebují všechno prozkoumat a všude být. Jsou všechno, jen ne diplomaté. Všechno potřebují zkrátka říct tak, jak je, což s sebou nese i různé komické nebo i nepříjemné situace.

Vaše runa na červen: Manaz

Runa Manaz je o člověčenství a sebeobětování se pro dobro všech. Pomáhá v rodinných věcech a vztazích a posiluje nastavení vztahů s ostatními lidmi. Říká vám, že budete mít velmi rádi své okolí, ale někdy to může být na váš úkor.

ZDROJ: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.