Velká věštba na červenec pro Berany: Užijete si, ale nezapomeňte odpočívat

Co čeká Berany v prázdninovém sedmém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na červenec, kterou pro Berany z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na červenec vám z tarotových karet vychází Královna pohárů, což je velmi šťastná karta, která slibuje lásku, takže tento měsíc by pro vás mohl být opravdu krásný.

Co říkají mariášové karty?

Hned začátkem července si finančně polepšíte a bude to zasloužený výdělek. Také si budete razit cestu dopředu a začnete řešit i nějaké věci týkající se vašich dětí. Možná si užijete i nějakou rodinnou sešlost nebo prázdninový kurz.

I druhá dekáda by mohla být celkem pěkná. Slibuje vám nějakou radostnou událost doma. Ta ale může vzbuzovat žárlivost někoho z vašeho okolí, vypadá to na starší ženu, která může mít trochu jedovatý jazyk a bude jím otravovat muže, na kterém vám záleží.

Ve třetí dekádě si hlídejte své zdraví a energii. Odpočívejte, ideálně někde na dovolené, ať jste fit a svěží.

Magie na dovolenou pro Berany

Když pojedete na dovolenou s partnerem a objeví se žárlivost, zkuste ji zahnat pomocí kouzla. Připravte si dvě zelené svíčky, kadidelnici a posvěcenou křídu. Nejdřív zapalte jednu svíčku, zapalte kadidelnici, vhoďte do ní hřebíček a pak zapalte druhou svíčku. Pak stačí, když do pentagramu namalovaného křídou dáte věc člověka, u kterého chcete, aby nežárlil, nebo na lístek napište „Nežárli!“

Vaše runa na červenec: Laguz

Laguz je runa intuice. Pokud se jí budete řídit, bezpečně vás provede celým tímto měsícem.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.