Velká věštba na červenec pro Lvy: Bude se vám mimořádně dařit

Co čeká Lvy v prázdninovém sedmém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na červenec, kterou pro Lvy z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Podle tarotových karet by se vám v červenci mělo mimořádně dařit. Krásná karta Desítka disků vám slibuje hojnost. Jen si na ni budete muset sami vydělat.

Co říkají mariášové karty?

Začátek měsíce by mohl být docela příjemný. Začnete vyřizovat nějaké věci, které budou pro vaše potěšení. Čekají vás také cesty, ale trochu jiné, než jste zvyklí, avšak v pozitivním slova smyslu.

Ve druhé dekádě vás čekají různá vydání, která by vás neměla nijak zruinovat.

Ve třetí dekádě může přijít nějaká nepříjemnost, možná v podobě žárlivosti nebo pomluv. Vy to neovlivníte, navíc máte nad sebou tento měsíc boží ochranu, tak si s tím nedělejte hlavu. Dávejte si jen pozor na silnicích. Doma vás čeká něco velmi příjemného, možná rodinná sešlost. Radost vám přinese hlavně nějaká starší žena.

Magie na dovolenou pro Lvy

Lvi se rádi občas blýsknou, což může u ostatních vzbuzovat závist. Pokud se proti ní chcete nějak bránit, zkuste kouzlo, na které potřebujete oranžovou stuhu. Udělejte na ní šest uzlů, dva z jedné strany, dva uprostřed a dva na konci. Stuhu protáhněte kouřem z třezalky a noste ji uvázanou na levé noze. Toto kouzlo můžete dělat kterýkoli den kromě úterý a soboty a uvidíte, co vám přinese.

Vaše runa na červenec: Algiz

Algiz je ochranná runa, díky které se nemusíte ničeho bát. Když se pro něco rozhodnete, měli byste za tím jít a nekoukat se na to, co tomu říkají ostatní.

Zdroj: autorský text (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.