Velký letní horoskop – Lev: Přes počáteční překážky si užije velkou milostnou jízdu

Lvi by se v letních měsících nemuseli orientovat pouze na odpočinek a dovolenou, ale mohli by toto pro ně velmi příznivé období využít i k realizaci svých nápadů a k sestavování plánů do budoucnosti. Co čeká Lvy v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a kde je podle hvězd čeká ideální dovolená?

Všechny nápady Lvů v létě pomůže realizovat planeta Merkur, která vstoupí do jejich znamení 19. července a zůstane v něm až do začátku srpna. Sílu k jejich prosazení jim bude posílat planeta Mars z Býka, nápomocné budou i přitažlivé vibrace planety Venuše, která vstoupí do jejich znamení 11. srpna. Díky těmto pozitivním vlivům budou Lvi na vrcholu sil prakticky po celé léto, mnohé napěťové situace se uvolní a jim se bude „lépe dýchat“. Příznivé období by proto měli využít k jasným plánům pro budoucnost. Je však možné, že především v červenci mohou mít pocit, že ne všechno, co chtějí realizovat, se jim také daří prosazovat. Nedejte se však, milí Lvi, odradit, v srpnu se vám veškerá vložená energie zúročí.

Lvi a láska

V citové oblasti mohou někteří z vás v červenci prožívat období určité nejistoty a možná i nezvyklé plachosti. Můžete být více uzavření, stažení před světem. Využijte ale tento čas k určité duševní regeneraci a věnujte se své rodině, mezi vašimi blízkými vám bude dobře. Od 11. srpna se ale připravte na velkolepou jízdu, planeta Venuše vstupuje do vašeho znamení a nastane nejlepší doba k uspořádání vašeho citového života. Můžete zapracovat na svém osobním zjevu. Pro druhé budete nesmírně přitažliví a okouzlující. Do života vám vstoupí nové letní lásky, můžete prožít i pár beztrestných flirtů. Skvěle se budete bavit ve společnosti. V případě, že jste sami a hledáte láskyplnou náruč, hvězdy vám radí připravit se na toto období s „plnou parádou“ a využít i příznivého vlivu Jupitera ze znamení Berana, který vám bude po celé léto dodávat radost a optimismus.

Lvi a zdraví

V letním období by si Lvi měli dávat pozor na nadměrné pití alkoholu a riskování nebo předvádění se při sportovních aktivitách a na silnicích. Jejich ohnivou povahu pomůže zklidnit jóga nebo taj-či. V létě by si měli dávat pozor na hmyzí bodnutí, neměli by podceňovat ani nebezpečí, které jim hrozí od klíšťat. Měli by dbát na svůj jídelníček s dostatkem vlákniny, ovoce, zeleniny a dodržovat pitný režim.

Jak v létě relaxovat?

Pro Lvy jsou přijatelné společenské typy sportu a relaxace jako například tenis a golf. Další tělesné aktivity, které mohou sloužit ke zklidnění mysli, jsou jóga, taj-či, ale také rozmazlování v podobě příjemné masáže nebo vířivé koupele.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Lvy: Milují společensky významná a prestižní místa. Jsou pro ně vhodné různé společenské, kolektivní dovolené, kde se mohou předvést s novým letním šatníkem, skvělým opálením nebo s novým přitažlivým protějškem. Určitě je pro ně dokonalá dovolená v některých z našich lázní, jako jsou např. Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně.

Lvy cestovatele a milovníky cizích zemí jistě potěší Francie, Itálie, Sicílie, Kalifornie, z měst Řím, Ravenna, Toulon, Filadelfie, Bristol nebo Bombaj.

Sdílejte článek
Štítky zdraví láska dovolená letní horoskop Lev

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.