Velká věštba na květen pro Býky: Můžete se zbavit něčeho, co vás dlouho tížilo

Co čeká Býky v rozkvetlém pátém měsíci roku 2022? Na co by si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co by naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na květen, kterou pro Býky z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na květen vám z tarotových karet vychází nádherná karta Umírněnost, která zdůrazňuje, že důležité bude tento měsíc pojit to, co je nespojitelné, obrousit hrany a dokázat být dobrým diplomatem.

Co říkají mariášové karty?

Začátek měsíce bude příznivý pro různé smlouvy a pracovní záležitosti. Čekají vás nějaká jednání na úřadech nebo s lékaři, nemusíte z nich ale mít obavy.

Ve druhé dekádě ukončíte něco, co se táhlo delší dobu a vadilo vám. Možná skoncujete s lidmi, kteří vás delší dobu tahali za nos, nebo zásadně změníte životní styl či svou vizáž. Každopádně se zbavíte něčeho, co vás tížilo, a přijdou nové věci. Nečekejte ale, že si odpočinete. Budete řešit nějaké věci pro svého partnera, zařizovat a nudit se tak rozhodně nebudete.

Konec měsíce už by mohl být klidnější, budete mít radost z toho, že jste všechno zvládli, a i finančně byste na tom měli být dobře.

Polibek od Býka

Když už se budete líbat v květnu pod rozkvetlou třešní, možná by stálo za to připomenout, jak vlastně líbají Býci. Jsou to požitkáři a nechávají si vše na později, na chvíli, kdy bude ten správný moment. A pak to stojí za to.

Vaše runa na květen: Dagaz

Dagaz  říká, abyste věřili své šťastné hvězdě. Tato runa vítá nový den, kdy světlo vítězí nad temnotou. Jako talisman pomáhá prosvětlit mračna okolo vás a zajistit v životě to opravdu důležité.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku — Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.