Velká věštba na květen pro Váhy: Některé události mohou ovlivnit vaši budoucnost

Co čeká Váhy v rozkvetlém pátém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na květen, kterou pro Váhy z tarotových a mariášových karet a také z run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na květen vychází Osmička holí, která představuje komunikaci, umění diplomacie. Budete ve svém živlu, protože se od vás bude požadovat, abyste toho hodně řekli, ale přitom se k ničemu nezavázali nebo nikomu neublížili. Což je umění, které vy Váhy skvěle ovládáte.

Co říkají mariášové karty?

Květen by měl být hodně bohatý na události a zážitky. Začátkem měsíce se pravděpodobně budete starat o starší členy rodiny, kteří budou potřebovat pomoc (například odvézt k lékaři nebo něco zařídit). Budete dodělávat i nějaké resty z minula a možná ještě stihnete i krátký výlet.

Ve druhé dekádě se dostanete na nějakou událost, například svatbu nebo oslavu. Zadané Váhy čeká výrazné prohloubení vztahu, možná i nějaká vážnější nabídka, například zasnoubení nebo sňatku. I pro nezadané Váhy bude květen hodně zásadní a zajímavý z hlediska citů. Přijde totiž možnost seznámení, ze kterého by se mohl vyvinout vážný vztah. Objeví se i nějaké pracovní nebo finanční nabídky. Snažte se je využít. Možná vám to zabere trochu času navíc, ale do budoucna se vám to velmi vyplatí a máte možnost získat i nějaké cenné informace.

Ve třetí dekádě se možná dozvíte o nějakých svých socích, bude ale lepší nedělat vůbec nic, protože se to rozhodne i bez vašeho přičinění. Karty vám slibují ochranu, navíc máte kolem sebe lidi, které máte rádi a kteří mají rádi vás.

Polibek od Váhy

Vahám vládne planeta lásky a krásy Venuše. Když už se tedy bude Váha v květnu líbat pod rozkvetlým stromem, potřebuje romantickou atmosféru a scenérii. Pokud jí to někdo dopřeje, získá si její srdce.

Vaše runa na květen: Manaz

Manaz je runa člověčenství a sebeobětování se pro dobro všech. Pomáhá v rodinných věcech a vztazích a posiluje nastavení vztahů s ostatními lidmi. Radí vám, abyste ze sebe vykřesali to nejlepší, co dokážete.

ZDROJ: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.