Velká věštba na říjen pro Ryby: Potřebujete si odpočinout a rozmyslet si, co dál

RYBY: Měsíční horoskop na říjen 2023

Co čeká Ryby v desátém měsíci roku 2023? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat, a co byste naopak neměli promeškat? A jaký kámen vám může přinést štěstí? Přečtěte si předpověď na říjen, kterou pro Ryby z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na říjen vám z tarotových karet vychází Čtyřka mečů. To je karta, která říká, že všechno nemusí být úplně ideální, ale je to stav určitého klidu, který vy právě teď potřebujete. Potřebujete prostor a čas na rozmyšlenou, co dál. Možná se smíříte s něčím, co není úplně ideální, ale je to jen dočasné, abyste mohli nabrat sílu a rozhodnout se v průběhu dalších čtyř dnů, týdnů nebo měsíců, co budete dělat dál.

Co říkají mariášové karty?

Začátek měsíce může být trochu svízelnější. Přijdou starosti plynoucí ze zaměstnání. I kdybyste ho ztratili, přijde velmi rychle nová nabídka. Důležitá bude vaše rodina, lidé kolem vás, kteří vám budou nést radost. Vy pro ně něco budete zařizovat a oni vám to budou s láskou oplácet.

Druhá dekáda vychází ve velmi pěkných energiích. Budete mít kolem sebe přátele, lidi, kteří mají zajímavé nápady a možnosti a vy možná dokončíte nějaké projekty a budete vědět, že máte uklizený stůl. Pro Ryby, které řeší lásku, city, to bude velmi pěkné období. A i když nebude vše stoprocentní, alespoň nějaký posun zaznamenáte. Máte také možnost něco si vybudovat, naplánovat a pozvolna si za tím jít.

Ve třetí dekádě budete cítit, že v sobě potřebujete něco uzavřít, udělat si bilanci toho, co bylo, a co byste chtěli od života dál. Nebojte se toho. Vše by mělo být v dobrých energiích, které vás posunou dál.

Kámen štěstí pro Ryby - jadeit

Jadeit je kamenem lásky. Pokud ho budete nosit na srdci, otevře vás citům a zvýší vnímavost. Jadeitové amulety ve formě zvířat a různých figurek přitahují úspěch.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.