Velká věštba na září pro Střelce: Po náročném začátku vás čekají krásné zážitky

Co čeká Střelce v devátém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na září, kterou pro Střelce z tarotových a mariášových karet a také z run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na září vychází krásné Eso disků. Je to karta osudu, který může v tomto měsíci zasáhnout. Eso znamená vždy nějakou příležitost nebo počátek. Zde jde o příležitost nějakým způsobem se obohatit. Toto obohacení může být materiální, ale může být i citové nebo jiné. Vše, co začíná pod znamením této karty má ty nejlepší vyhlídky na úspěch. Je to jedna z karet příznivá pro příchod nového života na svět.

Co říkají mariášové karty?

Mariášové karty vám v září slibují příjemné zážitky. Začátek měsíce může být trochu náročnější, nebudete vědět, kde vám hlava stojí, ale bude se vám dařit. Hlídejte si jen nepříjemnosti, které vznikají z ničeho nic, například když někde zapomenete klíče nebo z roztržitosti řeknete něco nevhodného.

Ve druhé dekádě budete mít výdaje týkající se vašich dětí nebo blízkých lidí. Zbavíte se také nějakého břemene, které jste táhli delší dobu, a hodně se vám uleví.

Třetí dekáda bude vyloženě pro vaši radost a spokojenost. Bude se vám dařit v citové oblasti. Neseďte doma, běžte ven mezi lidi a užívejte si.

Ideální strom pro Střelce: Jeřáb

Jeřáb vám připomene, že se vyplatí dělat plány do budoucna. Procházejte se podél těchto stromů a z ničeho nic můžete dostat velmi zajímavé nápady na zlepšení vaší kariéry. Jeřáb umí skvěle chránit před negativní energií, a také vám pomůže ve chvíli, kdy chcete ukončit nějaký vztah, aby šlo všechno ve větším klidu.

Vaše runa na září: Odil

Odil je žolík mezi runami. Je to nesmírně ochranná runa, týká se rodiny, poskytuje velkou ochranu, nese radost a bezpečí.

ZDROJ: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.