Velká věštba na září pro Vodnáře: Dokážete utnout něco, co vás štvalo

Co čeká Vodnáře v devátém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na září, kterou pro Vodnáře z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na září vám z tarotových karet vychází Eso disků, které nese boží požehnání a štěstí, a také vás trochu uzemní, abyste nelétali v oblacích a věděli, že je vždy potřeba spojit příjemné s užitečným. Můžete čekat věci, které jsou zajímavé a které neovlivníte. A měly by být spíš pozitivní.

Co říkají mariášové karty?

První zářijová dekáda bude naprosto skvělá. Dokážete utnout různé mrzutosti, které vás poslední dobou štvaly. Je možné, že budete doma něco pozměňovat nebo rekonstruovat a bude vám to dělat velkou radost.

Druhá dekáda přinese zajímavé příležitosti získat nové informace, například na různých školeních. Můžete objevit něco úplně nového a poznat nové lidi, kteří pro vás budou velmi přínosní.

Třetí dekáda přinese věci, které jsou dané a bohužel i trochu nepříjemné, například různé nutné výdaje. Všechno to ale dokážete zvládnout a ustát.

Ideální strom pro Vodnáře: Jasan

Jasan vás zve k zábavě a pod jeho vlivem můžete relaxovat. Odpočine si nejenom tělo, ale i duše. Pokud chcete objasnit nějaké tajemství, hledejte jasan. V jeho stínu můžete pochopit nové možnosti, ale také přijdete na skrytá spojení mezi lidmi či událostmi.

Vaše runa na září: Urox

Urox je runa síly a zdraví. Říká vám, abyste si nenechali brát, co je vaše, a směle postupovali dopředu.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku  Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.