Velký letní horoskop – Střelec: Bude si moci zařídit i užít dovolenou po svém

Pro všechny Střelce nastává v letním období čas, kdy by si měli udělat volno od všech svých pracovních povinností. Neměli by ale nic uspěchat, bude dobré počkat na správnou dobu a tou bude přelom července a srpna, kdy se budou moci nejen pustit do řešení všech svých záležitostí s plnou parádou, ale stihnou i skvělou dovolenou. Co čeká Střelce v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a na jaká místa by měli podle hvězd vyrazit na dovolenou?

Už během června začali Střelci snít o dovolené a dnech volna, ale hvězdy jim radí neutíkat od povinností, protože planeta Merkur je až do 18. července ve znamení Raka a připomíná jim jejich rodinné úkoly a závazky. Pak ale vstoupí do spřízněného znamení Lva a Střelcům se uleví a budou si moci více zařídit práci i život po svém. Možná se jim otevřou nové možnosti nebo přijdou nápady, jak zlepšit svoji práci a finance. Se srpnem přicházejí pozitivní vlivy planety lásky Venuše, která Střelcům přihraje milostná dobrodružství, společenské akce s velkou možností seznámení s novými a zajímavými lidmi.

Střelec a láska

Vaše znamení není nerozhodné a plaché, rádo se baví a jediné, čemu se raději vyhýbá, jsou závazky a zodpovědnost. Zvláště muži Střelci žijí rádi svobodně a bez povinností, které vyplývají z pevných partnerství. Jestliže toužíte po lásce, při vašem výběru toho pravého nebo té pravé vám může pomoci planeta lásky Venuše, která 11. srpna vstoupí do znamení Lva. K dobré komunikaci vás povede Merkur, který bude od 19. července do 4. srpna v přátelském ohnivém znamení Lva, a vy můžete dát do pořádku nedorozumění a špatnou partnerskou komunikaci a prožít léto plné porozumění a lásky.

Střelec a zdraví

Během léta byste se měli snažit udělat více času na odpočinek a aktivní relaxování. Vaše znamení má rádo pohyb, a proto si určitě naplánujte víkendové nebo i delší aktivní pobyty v přírodě. Dovolenou si pokud možno dopřejte až v srpnu, kdy nastanou příznivější vlivy planet. Přechod léta do podzimu může nastolit problémy se zažíváním, zvláště u jedinců, kteří nerespektují pravidla zdravé výživy a přehánějí to s alkoholem, kávou a dalšími „povzbuzujícími“ prostředky.

Jak v létě relaxovat?

Lidé narození ve Střelci jsou neustále v pohybu a pohyb jim také velmi svědčí. Střelci velmi rádi cestují, proto je pro ně vhodná turistika, a to i náročnější, například vysokohorská.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Střelce: Znamení Střelce rádo cestuje a má v plánu mnoho míst, kam se touží podívat. Různé kombinované zájezdy spojené s odpočinkem i poznáváním dalekých krajin, to je přesně to, po čem touží. Mají rádi pohyb a dobrodružství a jejich znamení patří k Moravě, zvláště pak jižní úrodné oblasti vinic a mírné pahorkatiny jsou jako stvořené k dovolené. Střelci si určitě oblíbí i Vysočinu nebo Krušné hory.

Pro Střelce cestovatele a milovníky cizích zemí bude skvělá jižní Francie, Dalmácie, Istrie, Provence nebo Toskánsko, z měst Avignon, Lublaň, Budapešť, Kolín nad Rýnem, Stuttgart či španělské Toledo.

Sdílejte článek
Štítky zdraví láska dovolená letní horoskop Střelec léto 2022

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.