Celebrity

24. listopadu 2023 11:46

Kisa Císařová

Vladimír Polívka promluvil o potyčce s fanynkou. Narušila mu večeři a ponížila ho

30+ Otázek Vladimír Polívka

Pro slavného člověka znamená setkání s fanouškem většinou prohodit společně pár slov, zapózovat na fotku, věnovat podpis či si s ním potřást rukou. Někdy se to ale může i celkem zvrtnout, což už dobře ví i Vladimír Polívka (34). Nejenže herce neznámá žena evidentně v podroušeném stavu vyrušila u večeře, neměla ani problém počastovat ho nemilými slovy.

„Seděl jsem v restauračním zařízení a dával si večeři. Přišla za mnou paní a řekla: ‚Jste to vy, nebo ne?‘ Opověděl jsem: ‚Nevím, o kom mluvíte, ale asi to budu já.‘“, začal Vladimír Polívka své vyprávění o nepříjemném zážitku v pořadu 30+ Otázek. Už úvodní výměna oněch pár slov totiž naznačila, že to nebude úplně milé setkání. Nicméně po chvilce se herec s očividně alkoholem posílenou ženou konečně shodli, že se skutečně jedná o Vladimíra Polívku, kterému chtěla neznámá adresovat své sdělení.

„Tak jsem vám jenom chtěla říct, že jste mnohem ošklivější než v televizi,“ pronesla a zjevně si také ulevila žena, která se tím nepřímo přiznala, že mladého herce sleduje na televizních obrazovkách. Nejspíš tak dobře zná jeho role v seriálech, jako jsou například Polda, Slunečná či Dobré zprávy.

Naštěstí ne všechna nečekaná střetnutí s fanoušky jsou nepříjemná. Některá jsou naopak docela úsměvná. To když si pro podpis či společné selfie přijdou muži, a to s originálním odůvodněním. „Není to úplně obvyklé, ale stává se, že přijde fanoušek a chce podpis s tím, že to je pro přítelkyni a on se na mě vůbec nekouká. Já myslím, že je to trochu jinak,“ svěřil s potutelným úsměvem Vladimír Polívka. Rozhovor se ale samozřejmě netočil jen kolem interakcí s fanoušky. V pořadu 30+ Otázek na sebe modrooký herec prozradil třeba i to, co o něm téměř nikdo netuší.

„Že často nevím, co s rukama,“ nebál se nechat nahlédnout do svého soukromí syn Bolka Polívky a Chantal Poullain. A jména hercových slavných rodičů zazněla i během povídání v pořadu. „Myslím, že si všichni navzájem dáváme nějaké rady celý život. Co se práce týče, nejčastěji jsem chodil a asi chodit budu za tátou, protože spolu občas pracujeme, hrajeme v divadle a tak. Ale Anička poradí taky skvěle,“ odpověděl Vladimír Polívka na dotaz moderátorky Kisy Císařové, za kterým ze členů své slavné rodiny si jde pro radu a názor, když chce zkonzultovat něco z oblasti své herecké profese.

Přečtěte si také: Chantal Poullain ukázala útulné bydlení. Promluvila o svém vkusu a vztahu se synem

Jaký fail se sympatickému herci stal, když měl hned první natáčecí den seriálu Polda nabít pistoli? A jaký nejhorší úraz si Vladimír přivodil v době, kdy závodně jezdil na snowboardu? A proč se závoděním skončil? To a mnohem víc se dozvíte ve videorozhovoru, který si můžete pustit v úvodu článku.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.