Vycházející hvězda Pecháčková má plno práce. Se sestrou si volá přes videohovor

Jak Michaela Pecháčková zvládá hlavní roli v ZOO, školu a rodinu?

Herečka Michaela Pecháčková má poslední rok opravdu napilno. Točí seriál z prostředí zoologické zahrady, kde jakožto představitelka hlavní role Sid tráví opravdu hodně času. Dále studuje hereckou konzervatoř a ještě chystá pro své fanoušky nový song s videoklipem! Jak to všechno zvládá? A najde si čas i na rodinu a kamarády?

Nedávno oslavila osmnácté narozeniny a místo, aby si užívala studentského života, neví, kam dřív skočit. Ale nestěžuje si. Pro herečku nemůže být nic lepšího, než mít plný diář. „Nebudu lhát, že to není náročné. Máme časné ranní nástupy, takže vstáváme brzo. Učím se spoustu textu, protože někdy točíme i třináct scén a já se mezitím snažím odbíhat do školy,“ popisuje Míša Pecháčková svůj režim. Zároveň ale dodává, že se to dá zvládnout.

Se sestrou si volá přes videohovor

V takovém pracovním rytmu by si jen málokdo dokázal představit, že si zvládne najít čas i na kamarády a rodinu. Dopomáhají jí k tomu moderní technologie. „To je další věc, co je náročná. Najednou toho volného času není tolik a člověk si vybírá, jak ho investovat správně. Samozřejmě rodina a kamarádi jsou pro mě moc důležití, chci jim čas věnovat jakoukoliv formou. Třeba se sestrou si voláme přes videohovor,“ prozradila talentovaná Míša Pecháčková, kterou můžete vidět každé úterý a čtvrtek v seriálové zoo na Primě. Míša se tak díky práci naučila užívat si každou volnou chvilku, což předvedla i během focení pro časopis Glanc.

Michaela Pecháčková zapózovala při focení pro módní časopis:

Z práce pro sebe umí vytěžit radost

Během této aktivity se radovala z hýčkání kadeřnice a vizážistů. „Mě focení moc baví a mám to ráda. Nestydím se a s radostí využívám služeb profesionálů,“ přiznává Pecháčková. „Sama za sebe ráda nosím elegantnější oblečení, jako Sid si ho ale moc neužiju. Tam toho moc není. Nejvtipněji si připadám v okamžiku, kdy mi nasadí kraťasy, tričko a tu kšiltovku štítem dozadu. Připadám si v tom jako fotbalista,“ pokračuje se smíchem a libuje si, že se díky natáčení naučila, jak se postarat sama o sebe. „Zvládnu se díky holkám v maskérně nalíčit na běžný den a schůzky. O to jsem je poprosila a naučily mě to,“ dodává.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 6. 2024

Berani, dnes můžete očekávat, že budete ve svých mezilidských vztazích podnikavější. Můžete si najít nové přátele nebo si užít kvalitní čas s těmi starými. Je pravděpodobné, že se zintenzivní váš milostný život. Několik následujících týdnů vám poskytne vynikající zdroje pro zlepšení vaší citové pohody. Využijte toho.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.