Seriály a filmy

27. října 2013 18:09

E. Bozonová

Honza vyhozen z Vily kvůli pasivitě!

Nenápadný hezounek, který se stále jen vezl v pozadí, byl několikrát štábem nepřímo varován: Takhle to dál nejde, koukej začít něco dělat. Reakce však byla veškerá žádná. A tak to přišlo – Honza si musel sbalit svých pět švestek a okamžitě opustil Vilu!

V neděli odpoledne utrpěli všichni VyVolení další velký šok. V dopisu od štábu stálo: Nejméně emotivním se stal Honza, tím pádem ztratil své místo ve Vile.Okamžitě se sbal a vy se připravte na příchod nového soutěžícího. Zatímco si Honza balil svršky, ostatní jen bezmocně zírali. Myslí to štáb vážně? Jediný, na němž nebylo znát vůbec žádné city, byl opět Honza. Nejprve přecházel sem tam po terase s cigaretou, loučil se bez emocí... Už se konečně nějak projeví? Ostatní mu radili, co se teď od něj očekává: Projev emocí!

Léčba šokem nezabrala

A nic. Honza se zmohl jenom na další útok na Vladka – ať ho ostatní porazí! A pak mu konečně řekl první pozitívní věc – že dobře vaří. Ostatní mu radili, jak se má chovat, protože vůbec nepochopil úkol. „To je reality, ne soutěž o city…“ namítal Honza. „Dělej, řekni nahlas: Chci tady být, nahlas, dělej…“ hučeli do něj ostatní VyVolení jeden přes druhého. Marně. Ani v tak klíčový okamžik nedokázal udělat tu slibovanou show. Jen vyvolával další emoce u ostatních. Takhle se taky dělá show?

Papírový náhradník

Honza odešel z VIly. Je to tak a VyVolené to zčásti rozhodilo. Jafar se nas…, Eva jeho odchod oplakala, Vladko, Pavlína i Romana se stáhli do samoty. Zdena zvolila léčbu prací a vytáhla vysavač. Nejrychleji se oklepal Jafar, který si začal povídat s Reginou. Místo živého Honzy poslal štáb do Vily papírového, VyVolení ho ale nepřivítali. Chtějí zpátky toho pravého.

Co na to Honza?Mezitím se Honza odebral do zázemí štábu, kde jsme mu položili pár otázek:

Co říkáš vývoji situace?Ztotožňuji se s tím. Neprojevuji emoce, protože Eva o sobě něco řekla a hned to ostatní používají proti ní. Ale nedělám to ze strachu. Myslím, že dělám zase jiné věci.

A jaké?Zábavu a show, srandu a tak…

Co když se už do Vily nevrátíš?Bylo by mi to líto, kdybych odešel. Nechci jít pryč!

Co je nového u VyVolených? Dívejte se na Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Sledujte Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě dnes ve 23:05!

Hodný strýček Vladko se snaží dostat Lucku z depky. Mrkněte na video:

Děti z oddílu kickboxu daly VyVoleným při rozcvičce pořádně zabrat. Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.