Celebrity

30. května 2023 13:15

Josef Šťastna

Manažer prodával Emila Zajace za tisíce. Dnes dělá VyVolený politiku pro Romy

Kdo sledoval reality show VyVolení, určitě si pamatuje na svérázného Emila Zajace (48), který před nástupem do vily pracoval jako horník. S tím je dnes konec. Emil v showbyznysu neprorazil, dal se ale na politickou dráhu.

Emil Zajac vedle Vladka Dobrovodského a Reginy Holáskové patřil k nejvýraznějším postavám, které si stouply před kamery FTV Prima. Po skončení reality show měl Emil pocit, že se mu bude dařit dál ždímat televizní slávu a vydělá pořádné peníze. Jeden čas zkoušel prorazit jako bavič, nechával se najímat na večírky a firemní akce. V roce 2013 byl na prodej, a to za proměnlivou cenu.

Čtěte také: Podívejte se, jak dnes vypadá Vladko Dobrovodský

„To je na mém manažerovi. Někdy je to 15 000, někdy 25 000 a může to být třeba i 7 500 korun. Záleží, kolik času tam budu trávit,“ vysvětloval Emil v roce 2013 v rozhovoru pro Super.cz, za kolik je jeho společnost k mání. Jak se mu vedlo? Žádná sláva to nebyla. Bylo jasné, že Emil bude potřebovat najít klasické zaměstnání. Nakonec skončil za volantem kamionu a je spokojený. Má navíc politické choutky.

„Pořád mě lidé poznávají. Dnes se živím tím, že řídím kamion, což už dělám několik let. Jinak jsem před zhruba dvěma lety založil politickou stranu Roma Luma. Věnuji se tedy trochu politice, protože bych rád řadu věcí v České republice změnil,“ vysvětlil svérázný chlapík webu ŽivotvČesku.cz.

Podívejte se, jak Emil Zajac diskutoval o uprchlické vlně:

Podle oficiálních stránek politická strana Roma Luma stále funguje a snaží se aktivně řešit nejen romskou problematiku. Emil je hrdý, že je jedním z předsedů subjektu, který si klade nemalé cíle – zlepšit život romské komunity v celé zemi.

Mohlo by vás zajímat: Myslela jsem, že se k drogové minulosti nebudeme vracet, řekla Pergnerová Krausovi

Emil na sobě dále pracuje. Po skončení oblíbené reality show dokončil konzervatoř a zahrál si v několika filmech. Velké změny zaznamenal také v rodinném životě. Rozvedl se, našel si novou partnerku a dnes je spokojeným tátou malého klučiny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.