Celebrity

10. září 2022 12:26

Josef Šťastna

Z čestné stráže prezidentky Mužem roku: Adam Bardy se soutěží krásy nechlubí

Člen čestné stáže slovenské prezidentky Adam Bardy

Model Adam Bardy (28) promluvil o tom, jak soutěž Muž roku funguje na Slovensku. Než se jí zúčastnil, zaměstnávala starost o bezpečnost slovenské prezidentky Zuzany Čaputové (49). Co konkrétně měl v nevšední práci na povel?

Adam Bardy je slovenský herec, model a výherce soutěže Muž roku z roku 2014. Kromě práce zvládá být i věrným manželem a vzorným otcem takřka ročního chlapečka Alana. Donedávna byl členem čestné stráže slovenské prezidentky.

Kapitán i model

Věnuje se modelingu, televizní tvorbě a díky účasti v taneční soutěži, ve které se letos umístil druhý, už i tanci. Dny se natahovat nedají, a tak Adam Bardy musel jednu ze svých prací opustit. Krátce tak není členem čestné stráže slovenské prezidentky Zuzany Čaputové.

„Sloužil jsem v hodnosti kapitána, takže jsem velel akcím,“ přiblížil Adam Bardy svoji úlohu u čestné stráže a vyvrátil tak představu Jana Krause, že jako nehybná socha stál hlídku před palácem.

Muž roku

V Show Jana Krause, kterou můžete sledovat ve středu večer na Primě, se moderátor zajímal také o Bardyho účast ve slovenské soutěži krásy pro muže. „Vy jste s tím začal, ale já se tím nikdy nechlubím,“ zasmál se se skromností Adam Bardy.

„Ani nevím, kolik se tam přihlásilo uchazečů, ale finalistů bylo myslím deset. Bylo to něco jiného, než je u vás. Bylo to spojeno se zdravým životním stylem, sportem a podobně. Dvakrát jsem se prošel v trenkách a vyhrál jsem Muže roku. To mi trochu pootevřelo dveře do modelingu, který dělám doteď.“


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.