Celebrity

14. září 2022 16:42

Karolína Oehmová

Zábavná show přivítá nového člena týmu. Těšit se můžete na slavného fotbalistu

Inkognito (26) – Novým členem týmu je Petr Švancara

V premiérových dílech oblíbené zábavné show bude hádat nejrůznější povolání stará dobrá parta, tedy Jakub Prachař, Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný, Daniela Písařovicová nebo Richard Genzer. Těšit se můžete i na novou známou posilu.

V dalším díle pořadu Inkognito čeká na diváky jedna novinka, do týmu panelistů přichází nový člen, a tím je legendární fotbalový útočník s obrovským smyslem pro humor – Petr Švancara! Ten mezi stálé členy týmu zapadl, jak kdyby k nim dávno patřil. Hned na úvod si rodák z Brna udělal srandu z Prahy.

Otec Petry Nesvačilové nechodil domů a popíjel

I díky Petrovi se v Inkognito, které Prima vysílá každý čtvrtek ve 21:35, začne řešit fotbal a na to konto Petra Nesvačilová prozradí pikantnost ze svého dětství. Její otec totiž hrál ve Zbrojovce Brno a Petra s vtipem sobě vlastním vyprávěla, jak poté, co dal gól, nepřišel tři dny domů, protože tento úspěch zapíjel v místních vinných sklípcích. „Táta říkal, v Brně se prostě pije, tam nemůžeš jinak,“ doplnila Petra Nesvačilová. Co dalšího ještě práskla? To už zjistíte ve videu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.