Zdravému jídlu od Lucie se hosté vysmějí. Taktikovi Ondrovi je ze sebe zle

Prostřeno! S27 (100) - Hubnutí

Páteční hostitelka Lucie si s ostatními soutěžícími z Plzeňského kraje vůbec nesedla. Některým dokonce vadí natolik, že ji považují za taktičku. Lucie je pohlcená světem hubnutí a zdravého stravování. Proč se nakonec stane terčem posměchu?

V pátek se v soutěži amatérských kuchařů budou dít věci. Poslední hostitelkou tohoto týdne bude Lucie. Pětatřicetiletá uklízečka žije s manželem a dvěma dětmi v domě kousek od Plzně. Ráda by se stala nutriční poradkyní a fitness trenérkou, takže se v této oblasti vzdělává. Celý život bojuje s hmotností a zdravím a myšlenky na sebevraždu překonala jen díky dětem. V Prostřeno! chce ukázat svoji stravu a vysvětlit ostatním, že to jde i jinak. Na menu bude okurkový sendvič s tvarohovým dipem, svačinková polévka, divočák na houbách s pečenou zeleninou a pohár Pavlova. Lucii mají někteří soutěžící za taktičku. Bohunka ve čtvrtek toto téma nakousla, odpověď ji ale neuspokojila. Denisa si zase myslí, že je Lucie sebestředná. Večer začne lukostřelbou, Denisa si bude připadat jako v zájmovém kroužku.

Od první chvíle bude soupeřům vadit tón hostitelčina hlasu a budou mít pocit, že s nimi mluví jako s malými dětmi. Nelíbí se jim ani prostředí, v němž budou jíst. Po příchodu ke stolu Martin zkritizuje místnost a výzdobu, která se mu bude zdát „příliš zelená“. Jídlo bude zklamáním. Předkrm si soutěžící představovali úplně jinak. Martin se rozčílí. Lucie by se podle něj měla stydět, že nazvala dva plátky okurky s pomazánkou sendvičem. Polévka jim bude připadat jako ze školní jídelny a na divočákovi si pochutná jen Ondra. Ostatní budou mít problém s chutí zvěřiny a pečená zelenina jako příloha jim bude připadat nevhodná.

Podívejte se na reakce hostů, když mají sníst něco zdravého:

Špinavý příbor a jídlo bez chuti

Lucie dělá ke každé použité surovině přednášku o tom, jak působí na organismus a co obsahuje za živiny. To ovšem málokoho zajímá. Milovníci taveného sýra a umělých dochucovadel se ze dne na den nezmění. Hostitelku to bude mrzet a neujdou jí posměšné poznámky ostatních. Jídlo totiž soutěžícím připadá dětské a bez chuti. Objeví se i stížnosti na špatně naleštěné příbory, Martin je dokonce označí za špinavé. Při šmejdění se budou o Lucii bavit a smát se její zdravé stravě. Pak objeví fotky hostitelky, na kterých je znát její proměna – zhubla totiž 27 kilogramů.

U stolu se pak Denisa vyptává, jak se jí to povedlo. „Byla jsem tak psychicky vyřízená, protože jsem se nenáviděla, až jsem měla myšlenky, že to na tomto světě zabalím,“ popisuje. „Myslím, že lidi, co najdou nějakou cestu, jsou tím pohlcení, že se to snaží všem vnutit,“ uvažuje Denisa. Bohunce to nedá a ještě před zvednutím pokliček se Lucie zeptá, zda taktizovala. To hostitelka popře. Ondra nakonec půjde s pravdou ven. Kvůli finančním potížím bodoval nízko. „Všem jsem vám musel dát jeden bod, ač se mi to příčilo. Bylo mi z toho špatně. Ještě teďka je mi z toho špatně,“ přizná. V pátek vpodvečer na Primě nebo kdykoliv online na prima+ uvidíte, jestli jeho omluvu ostatní přijali.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.