Neuvěřitelné proměny v psích salonech: Majitelé často nevěří, že jim vrátili jejich psa!

Zavřená kadeřnictví nechybějí v době pandemie jen nám lidem, ale i psím mazlíčkům. Své o tom ví hlavně majitelé dlouhosrstých plemen. Proto když se naskytla po rozvolnění opět možnost navštívit psí salon, jejich kroky mířily právě tam. A ti, kteří zvolili pro svého psího miláčka radikální střih, často nevěřili svým očím. Někteří dokonce měli pocit, že dostávají zpátky úplně jiné zvíře.

Stejně jako my lidé potřebujeme pravidelně chodit ke kadeřníkovi i pejskům je třeba pravidelně zastřihávat a udržovat jejich srst. Jenže co dělat v době, kdy jsou psí salony zavřené a vy si netroufáte vzít do ruky strojek, případně nůžky a pustit se do toho sami? Přesně tak na tom byli mnozí majitelé, kteří jen bezradně koukali, jak jejich psí miláček obrůstá chlupy a mění svou podobu. Když pak měli konečně možnost navštívit psí salon, nemohli uvěřit svým očím. Jejich psi byli po ostříhaní k nepoznání, někteří majitelé dokonce spekulovali o tom, zda jim jejich psa v salonu nevyměnili za úplně jinou rasu.

Přesvědčte se sami. Podívejte se na největší kadeřnické psí proměny, které zmatení majitelé pejsků sdílejí na sociálních sítích. Řekli byste, že jde o stejná zvířata?

Baví vás proměny? Podívejte se, jak dokáže člověka proměnit dobrý účes a make-up:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.