Životní styl

18. prosince 2020 07:02

Anna Kopečková

Sexy oslavenec Brad Pitt: Kterou z jeho rolí máte nejraději?

Hollywoodský krasavec a idol žen Brad Pitt slaví 18. prosince narozeniny a málokdo by hádal, že mu už táhne na šedesát. Filmovou kariéru začal v roce 1987 a točí dodnes. Připomeňte si, jak mu to slušelo v jeho nejznámějších filmových rolích.

Jeden z nejznámějších hollywoodských herců všech dob, který 18. prosince slaví už 57. narozeniny, toho stihl za svůj život hodně. Natočil desítky filmů a prošel si i několika vážnými vztahy, z nichž nejdůležitější pro něj byly tři. Nejprve s Gwyneth Paltrow, s níž plánoval i sňatek, poté s Jennifer Anniston, která byla jeho manželkou pět let, a nakonec s Angelinou Jolie, která v roce 2016, pouhé dva roky po svatbě, požádala o rozvod. Důvodem byla hercova údajná závislost na alkoholu, kvůli které se občas choval i násilnicky. S Angelinou také vychovával celkem šest dětí, tři vlastní a tři adoptované. Po čtyřech letech hádek letos na podzim konečně začal soud, který by měl rozhodnout o tom, jak si bývalí manželé péči o děti dále rozdělí.

JAKÝ BYL MUŽSKÝ HERECKÝ IDOL V ROCE, KDY JSTE SE NARODILI?

Vděčný za své chyby

Dnes je už pro hollywoodskou hvězdu závislost na alkoholu minulostí a také tvrdí, že si váží všech svých prohřešků a přešlapů, které v životě napáchal, protož jen díky nim si uvědomil spoustu věcí. S přibývajícím věkem také dává větší průchod svým emocím, které dosud nedával příliš najevo. „Nebrečel jsem asi tak 20 let. V poslední době mě ale věci víc ovlivňují. Většinou moje děti, přátelé, zprávy i návštěva míst, kde jsem vyrůstal. Myslím si, že to je opravdu dobré znamení,“ řekl před rokem v rozhovoru pro časopis Interview, v němž ho zpovídal jeho herecký kolega Athony Hopkins.

Začalo to erotikou

Připomeňte si nejvýraznější filmové role hollywoodského fešáka, který chtěl původně studovat žurnalistiku a design, a který se poprvé dostal do povědomí veřejnosti díky erotické scéně ve filmu Thelma & Louise z roku 1991. Líbí se vám víc jako Joe Black, John Smith, bývalý kaskadér z Hollywoodu nebo válečník Achilles?

Sdílejte článek
Štítky výročí Brad Pitt narozeniny Hollywood Tenkrát v Hollywoodu Gwyneth Paltrowová americký herec Mr. Smith sexy idol Angelina Jolieová Achilles John Smith Thelma a Louise

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.