Nádherná Jennifer Aniston: Jaké je tajemství její krásy, která dostává do kolen i Brada Pitta?

Jennifer Aniston žije na obrazovkách a plátnech kin více životů než kočka. Rachel Greenová, Rosie Dicksonová, Alex Levyová... Seznam dynamických postav má jedno společné, Jennifer vždy vypadá mladě a skvěle. Jaké je její know-how v oblasti krásy, díky které slavná herečka dostává do kolen spoustu mužů včetně svého bývalého manžela Brada Pitta?

Jennifer Aniston není brutální kráska, u které nechápete, jak to příroda vůbec udělala. Není krásná tím zastrašujícím způsobem dokonalých supermodelek.

Její půvab je přátelský, dosažitelný, sympatický. Vypadá jako moc pěkná sousedka z vedlejšího domu, které to vždy sluší a vždy vypadá přirozeně. Má krásnou pleť, skvělé vlasy a působí střídmě a klasicky. Žádný přetuněný make-up nebo extravagantní modely u ní nehledejte. To je Jennifer, ikona přirozené krásy.

Samozřejmě že si užívá té nejlepší péče hollywoodských odborníků, ale už dozrála, je nad věcí, a tak může směle mentorovat v oblasti péče o pleť. „To tajemství je rutina a rovnováha. Rovnováha mezi pravidelným ošetřováním obličeje, ale nestresováním se nad tím, jak vypadáte!”

I z důvodu zachování duševní rovnováhy se Jennifer dlouho vyhýbala Instagramu, ale i ona připouští, že to prostě nejde věčně: „Jsem si jistá, že je to něco, čemu nebudu schopna stále odolávat,“ zasmála se. „Přiznejme si to, kdo chce zůstat pozadu?” A tak když občas postne nějakou tu fotku, sociální sítě div nestrhne. Je totiž, i jako padesátnice, stále vitální, mladistvá a inspirativní! Dokázala to i při předávání SAG Awards 2020, kde převzala cenu za nejlepší ženskou postavu v seriálu The Morning Show na Apple+. Svou dokonalou postavou v minimalistických šatech od Diora zastínila všechny ostatní přítomné hvězdy a ohromila i svého exmanžela Brada Pitta.

Dary matky přírody místo kosmetických operací

Jak tedy nastavit denní rutinu, aby nás neomezovala a zároveň pracovala pro naši mladistvou a krásnou pleť? Tady je několik tipů!

Řešením boje proti otravným vráskám a povislé kůži nemusí být hned kosmetické operace, matka příroda je plná kouzelných darů, které si můžeme půjčit k omlazení naší pokožky.

  • 1. Borůvková rutina

Stárneme a naše kůže uvadá kvůli procesu zvanému oxidační poškození DNA. Zastavit ho nelze, ale zpomalit ho můžete pravidelnou konzumací borůvek! Toto drobné ovoce je bohaté na antioxidanty a pomáhá bojovat se známkami stárnutí tím nejchutnějším způsobem. Zahrňte je do své každodenní stravy a pozorujte změnu!

  • 2. Omezte příjem cukru

Nedávná studie zjistila, že konzumace cukru urychluje proces stárnutí! Mlsání cukru vede k tmavým kruhům, dehydrataci a vráskám. V zájmu boje proti stárnutí odborníci doporučují, aby lidé omezili příjem cukru a vyhýbali se sladkým jídlům a nápojům, jak jen dokážou. Držte se čisté pitné vody!

  • Spěte na zádech

Pokud dáváte přednost spánku na břiše s tváří zabořenou do polštáře, zkuste změnit svůj zvyk. Podle odborníků, spaní s tváří proti polštáři způsobuje nezvratné vrásky. Trénujte se, abyste spali na zádech, a vyhnuli se tak zbytečným známkám stárnutí.

  • Udržujte hladinu vápníku pod kontrolou

Každý ví, že vápník je dobrý pro kosti, ale jen málokdo si je vědom toho, že hraje důležitou roli také při ochraně pleti. Adekvátní hladina vápníku pomůže snížit známky stárnutí a mít silnější a zdravější strukturu kostí.

VÍTE, JAKÉ ZDROJE VÁPNÍKU JSOU PRO NÁS NEJPŘÍNOSNĚJŠÍ?

  • Zelený čaj je nejlepší přítel

Zelený čaj pomáhá tělu zevnitř a zvenčí. Je bohatý na antioxidanty, opravuje kožní buňky a způsobuje, že vypadáte mladší. Také zklidňuje zarudnutí a podráždění pokožky, protože má protizánětlivé vlastnosti. Pravidelná konzumace zeleného čaje udrží vaši pokožku pevnou a zdravou. Na několik minut můžete umístit použité sáčky od zeleného čaje na oči, vyzmizíkují tmavé kruhy a otoky.

  • Krátká sprcha

Chcete-li udržet stárnutí na uzdě, musíte se rozloučit s těmi dlouhými horkými koupelemi, které si užíváte. Bylo zjištěno, že dlouhé koupání nebo sprchování poškozuje a vysušuje pokožku. To pak vede k viditelným známkám stárnutí, jako jsou vrásky a uvolněná kůže.

  • Chraňte se před sluncem

Stokrát opakovaná pravda! Slunce hraje hlavní roli při rychlém stárnutí a čím více se vydáte na slunce, tím více se vystavujete riziku předčasných vrásek. Nic neřeší ani solária, raději investujte do kvalitního opalovacího krému.

  • Rozjímejte a vyhýbejte se stresu

Jennifer už na to přišla, zkusíte to bez stresu také? Přílišné stresování podporuje proces stárnutí ve vašem těle. Zařaďte do své rutiny meditaci. Pomáhá uvolňovat nervy a uvolňuje v těle hormony štěstí, díky nimž se cítíte lépe. Je to nejlevnější způsob, jak zabránit stárnutí!

7 VĚDECKY OVĚŘENÝCH ZDRAVOTNÍCH PŘÍNOSŮ MEDITACE

Kamila Ulčová


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.