Znamení, která budou držet suchý únor: Alkohol odmítnou Berani i Raci

V průběhu roku se najde nespočet příležitostí k různým oslavám, kde mnohdy alkohol teče proudem. Pod vlivem mnozí vstupovali i do roku 2024. Jako jistou formu detoxikace leckdo vnímá suchý únor, jehož podstata spočívá v tom, že člověk, který ho drží, bude pít po celou dobu výhradně nealko. Jaká znamení ho letos budou držet?

Beran

Přestože Berani obvykle bývají na party středem pozornosti a dobře ví, jak ji rozjet, jsou to také milovníci nejrůznějších výzev. A přesně tu pro ně suchý únor představuje. Pakliže se s nimi ještě ke všemu někdo vsadí, zda opravdu bez alkoholu vydrží celý měsíc, bude to pro ně v podstatě i zábava. Vyhrávat je totiž baví.

Blíženci

O Blížencích se říká, že jsou nepředvídatelní a jsou sami sobě paradoxem. V jednu chvíli jsou pro každou nepravost, v druhou chvíli jsou raději zavření doma a mlsají u televize. Skutečnost je ale taková, že si zkrátka jen rádi nechávají otevřené možnosti. A protože v lednu pravděpodobně měli zábavy v alkoholovém oparu dost na to, aby je přestala bavit, v únoru si nemusí dát ani kapku.

Rak

Nikde jinde se Raci necítí tak dobře jako doma. Patří k lidem, kteří nutně nemusí vyrážet za zábavou, protože doma pod dekou s hrnkem teplého čaje jim bude lépe. Svátky pro ně dost možná byly náročné právě proto, že se museli více družit. Suchý únor strávený v teple domova, v pohodlném pyžamu a třeba i u dobré knížky, je tak pro ně vlastně dokonalý.

Přečtěte si také: Znamení s přehnaným sebevědomím: Namyšleně působí Střelci i Kozorozi

Váhy

Po týdnech strávených jezením a popíjením, což je o svátcích v podstatě povinnost, nemusí harmonii milující Váhy nad suchým únorem přemýšlet dvakrát. Jejich život musí být v určité rovnováze, a proto je pro ně v podstatě samozřejmostí si nějakou dobu nezahřešit. Zřejmě by k tomu ani nepotřebovaly výzvu v podobě jednoho konkrétního měsíce, je pro ně spíš pomocníčkem.

Kozoroh

Kozorozi jsou proslulí svou láskou k disciplíně, plánování a vědomí, že mají vše pod kontrolou. Vyžadují určitý řád, proto jim myšlenka suchého února, během kterého si mohou nakázat nepít alkohol, zcela vyhovuje. I kdyby jim do cesty přišla příležitost k popíjení, díky svému smyslu pro kázeň ji odmítnou. Něco slíbili sobě a v jistém smyslu i svým játrům, takže to dodrží.

AURA - Týdenní horoskop od 29. 1. do 4. 2.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.