Celebrity

10. září 2022 23:41

redakce Prima Ženy

Zpěvačka Olga Lounová prozradila pohlaví miminka. A přiznala, co chtěla radši

Žena v zenu - Olga Lounová

Zpěvačka a herečka Olga Lounová čeká svého prvního potomka, jak nedávno prozradila ve velmi intimním videoklipu k písni s názvem Patříme k sobě. Teď ukázala snímky z ultrazvuku a prozradila, zda to bude kluk, nebo holka.

Olga Lounová v sobotu odehrála svůj poslední koncert před narozením miminka a fanouškům při té příležitosti pomocí růžových konfet prozradila, že s přítelem Janem Kréglem čekají holčičku. „Nevím, co mám říct. Radši bych kluka, ale tak mám holčičku. Ne, dělám si srandu,“ žertovala zpěvačka podle serveru Evropa2.cz.

O svém těhotenství informovala velmi originálně. Natočila píseň o lásce, kde prozradila, že se její rodina rozroste o miminko. „Tohle je asi můj nejintimnější videoklip, ale moc bych se o to s vámi chtěla podělit,“ napsala zpěvačka, skladatelka, herečka a také závodnice rallye Olga Lounová na sociálních sítích ke své nové skladbě, kterou nazvala prostě Patříme k sobě.

Ve velmi něžném a intimním videoklipu, v nechybí ani snímky z ultrazvukového vyšetření. „Patříme k sobě“ je podle Olgy Lounové písní pro všechny, kteří berou lásku jako důležitou část svého života. „Ať už s někým strávíte jen pár nádherných let, stojí za to se o to stále pokoušet. Tento videoklip je mou srdeční záležitostí, nejen proto, že mi tam hrají rodiče, moje sestra Eliška a úžasná kamarádka Anetka a holčička mojí nejlepší kamarádky, ale taky láska, kterou nosím již mnoho měsíců pod srdcem,“ popsala těhotná umělkyně velmi něžný klip natočený v tlumených barvách.

Pro jedenačtyřicetiletou Olgu Lounovou to bude první potomek. Jako herečku ji mohli diváci vidět například v seriálech Ošklivka Katka nebo Vyprávěj, ale více než herectví se věnuje hudební dráze. Mezi její dosud největší hity patří Láska v housce s Xindlem X a autorské skladby K výškám a Brány svaté.Věnuje se i závěsné akrobacii a thajskému boxu, závodí v rallye a potápí se. Angažuje se i v aktivitách na podporu lidských práv.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.