Celebrity

4. listopadu 2022 06:00

David Laštovka

Zpěvačka Yvetta Simonová, česká Sophia Loren, prozradila recept na věčné mládí

Nestárnoucí zpěvačka Yvetta Simonová, která 4. listopadu oslaví 94. narozeniny, vypadá, jako by se u ní zastavil čas. Stále si udržuje mladistvý vzhled i mysl a je neuvěřitelně vitální. Za co tomu vděčí?

Zlom v životě Yvetty Simonové nastal v době, kdy oslavila čtyřicáté narozeniny. V ten moment si řekla, že se sebou musí něco dělat. „Od té doby každé ráno pravidelně cvičím a nevynechala jsem jediný den. Mám takovou svou sestavu na protažení celého těla, trvá to tak půl hodiny. Dříve jsem dělávala i těžší věci, ale po operaci zad už je raději vynechávám,“ prozradila serveru Prima Ženy zpěvačka.

Vážné zdravotní problémy se jí vyhýbají, za což je vděčná. „Před lety jsem dostala kardiostimulátor, díky tomu mohu zase všechno dělat naplno. Při tom zákroku jsem ale měla jediný strach. Blížilo se léto a já prosila pana doktora, aby to nebylo vidět na výstřihu. Neuměla jsem si toho budíka nějak představit. Pan doktor ho dal na tak krásné místo, že vůbec není vidět. Ani nevím, že ho mám,“ dodala s úsměvem.

Dvě nevydařená manželství

Fyzičku má zpěvačka stále skvělou. Když například v domě, v němž žije ve třináctém patře, několik dní nefungoval výtah, nedělalo jí žádný problém sejít schody několikrát dolů a pak zase vyjít nahoru. „To bylo docela terno, ale člověk musel fungovat,“ rozesmála se paní Yvetta.

Během dne má své pravidelné rituály. „Vstanu kolem sedmé, někdy i dříve. Udělám si kávu, já vím, že to není zrovna nejzdravější začátek dne, ale nemůžu si pomoci. Pak jdu cvičit. Následuje druhá káva. Poté sprcha, vlažnou, studenou vodou. To se pak člověk cítí o deset let mladší. Pak zasednu k pianu a rozezpívám se. Ale jenom lehce, bydlím v cihlovém paneláku, kde je všechno slyšet, takže nechci zlobit sousedy, aby pak tou cihlou někdo po hlavě nevzal mě,“ poznamenala s úsměvem Yvetta Simonová, která byla dvakrát vdaná.

Připomeňte si, jak Yvetta Simonová slavila 90. narozeniny. Zpívala a moc jí to slušelo

Prvním manželem byl František Spurný, ředitel Lucerny. Rozvedli se spolu po jedenácti letech. Druhým manželem byl hudební skladatel Jaromír Vomáčka. Ani toto manželství nevydrželo. Poté už se zpěvačka zařekla, že už se nikdy nevdá. Jejím třetím životním partnerem byl Karel Vlach, v jehož orchestru dlouhá léta zpívala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.