Celebrity

16. března 2023 11:43

redakce Prima Ženy

Zuzana Bubílková prozradila výši svého důchodu. Peníze jsou důvodem, proč stále pracuje

Zuzana Bubílková o plastice nosu, zvětšení rtů i faceliftu

Moderátorka Zuzana Bubílková (70) v otevřeném rozhovoru prozradila, jak vysoký má důchod. I v pokročilém věku slavná glosátorka stále pracuje.

Jak prozradila v pořadu Blesku Kápni Božskou!, do důchodu se Zuzana Bubílková zatím nechystá. „Protože mě ještě lidi chtějí, zvou mě na besedy. Mám tu výhodu, že umím glosovat, za ty roky. To je docela žádané,“ řekla. Finanční obnos, který pobírá od státu, je zhruba 14 tisíc korun. Příjem Bubílková oceňuje a zároveň je ráda, že si může vlastní prací vytvořit finanční rezervu.

Přečtěte si také: Celebrity se bouří proti posunutí důchodu. Je to tragikomické, řekla Petra Janů

Pomoc synovi

Mohla tak pomoci i synovi, který žije v USA a má tamější občanství. Vzal si tam hypotéku a potřeboval základ. „Šetřím si, i když jsem do toho sáhla, když jsem pomohla synovi. On si v Americe koupil dům, tam jsou ty nájmy hrozně drahé, takže přišel za mnou,“ prozradila Blesku.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Užijte si skvělé filmy a seriály už dnes

Úpravy vzhledu

Zuzana Bubílková, která vypadá stále skvěle, odolává všem nabídkám na botox či zvětšení rtů. Na toto téma hovořila například v pořadu Vysněná krása na Primě. Po čtyřicítce se však uchýlila k plastice nosu, k čemuž ji dohnala až práce před kamerou. „Měla jsem to udělat už v mládí, protože mi to vadilo a měla jsem z toho mindráky,“ řekla už dříve k dlouho odkládané akci, k níž ji přiměly až narážky kolegů a kameramanů, kteří neustále řešili, jak moderátorku zabírat, aby potlačili nedostatky na obraze.

Nyní Zuzana Bubílková začala cvičit v chytrém řetězci posiloven, kde je pod dohledem moderních technologií. „Musela jsem do počítače zadat svůj věk, ale domluvila jsem se s trenérem, že můžu lhát. Takže umělá inteligence si teď myslí, že jsem dvacítka. No, alespoň někdo!“ glosovala energická komička a moderátorka pro Blesk.

Sdílejte článek
Štítky šetření finance rodičovství Zuzana Bubílková starobní důchod

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.