5 důvodů, proč milovat Blížence. Je chytrý, vtipný a může se stát prezidentem

Milovat muže Blížence je snadné a zábavné. Jde to v podstatě samo. Před vámi stojí muž hezký, vtipný, chytrý a nekonečně zábavný. Jeho charisma spočívá ve věčné zvídavosti a touze po vzrušujícím životě. Jeho sex-appeal v nenucenosti a lehkosti. A navíc ve znamení Blíženců se rodí prezidenti.

Těch důvodů, proč milovat muže Blížence, je určitě víc. Jsou to nejzvídavější a nejvtipnější muži zvěrokruhu. Své protějšky a partnery oslňují jiskřivou inteligencí, perlivým humorem, vrozeným šarmem. Zdobí je věčný optimismus, skvělé komunikační schopnosti a přátelský přístup. Nenávidí nudu, šeď a zažité stereotypy. Tak trochu budou vždy rebelové bez příčiny. Ve znamení Blíženců se narodili takoví muži, jako jsou například John F. Kennedy, Clint Eastwood, Johnny Depp, Liam Neeson, Jiří Langmajer. Mezi reprezentativní zrozence Blíženců patří i Zamilovaný Shakespeare Joseph Fiennes, velký vypravěč Jaroslav Dietl a nesmrtelný hitmaker Paul McCartney.

Dychtí po všem novém, zajímavém a vzrušujícím

Každého nakazí svým vtipem, vstřícností, zvědavými dotazy. Vyniká inteligencí a duševním rozhledem. Chápe souvislosti a zároveň si všímá detailů. Je neúnavným kladečem otázek. Vždy ho bude zajímat proč a bude chtít znát odpověď. Ochotně vás zavede do svého intelektuálního světa, odhalí vám nové poznatky, informace a pravdy. Nikdy vás nenechá duševně zestárnout.

Jsou kamarády na celý život

Nenajdete lepšího parťáka do nepohody. Pouze s ním můžete důkladně probrat všechny radosti i strasti života a ještě se zasmějete. S lehkostí z vás sejme břímě starostí, životních karambolů a proher. Ukáže vám, že jste z masa a kostí a že chybovat je lidské. Kamarádský přístup bude mít i k vašim společným potomkům. Možná se nebude rozplývat na miminem v kolíbce, ale ve chvíli, kdy se jeho dítě postaví na nohy a začne mluvit – a to děti Blíženců začnou brzy – naučí ho spoustu dovedností. Poskytne mu nejen lásku, ale i vzrušení poznání. Bude mu věrným průvodem ve všech možných i nemožných aktivitách. Naučí ho, jak v životě žasnout.

Nelpí na majetku ani starých věcech

Blíženci obvykle nejsou příliš majetničtí. Nelpí ani na hmotných statcích, ani na starých vzpomínkách, místech, lidech, věcech. Nepotřebují shromažďovat, syslit, šetřit. Často rozhazují plnými hrstmi. Neznamená to však, že neumějí vydělávat peníze. Pokud se jim práce stane koníčkem, umírají jako majetní lidé.

Není žárlivý

Žárlivce mezi Blíženci nenajdete. Panovačnost a majetnickost totiž nejsou jeho typickými povahovými rysy. V lásce je kupodivu romantický, i když v jeho podání je to taková intelektuální romantika. Bude s vámi chtít sdílet své duševní obzory a vy budete muset být jeho chytrou Šeherezádou, která ho každý den překvapí něčím novým.

Nikdy s ním nezažijete nudu, ani v posteli

Rád se baví, poznává nové lidi, sbírá nové informace, nasává nové trendy. Je extrémně společenský. Vždy vás někam vyvede a nedovolí, abyste se tam ani minutu nebavila. Z duše nesnáší zažité stereotypy. Vždy bude hledat nové cesty. Jeho svět je nepředvídatelný, barevný, plný vzrušujícího dobrodružství na každém kroku. A takový bude i v sexu. Neúnavný a věčně při chuti, jen nudit ho nesmíte nikdy.

Zdroj: Autorský článek a askastrology.com

Negativní vlastnosti znamení Blíženců najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.