6 největších rebelů podle horoskopu: S Berany a Blíženci se nudit nebudete

Existují znamení zvěrokruhu, která zkrátka budou vždycky tak trochu plavat proti proudu. Milují zábavu a nikdy si nenechají jen tak něco diktovat od ostatních. Kdo patří mezi největší rebely horoskopu?

Následujících šest znamení zvěrokruhu má zkrátka rebelství v krvi. Jejich zrozenci jsou silně nezávislí, a když se naskytne nějaká příležitost na akci, nenechají se dlouhou dobu přemlouvat. S kým se rozhodně nikdy nebudete nudit?

Vodnář

Vodnáři mají rebelského ducha v sobě. Dost často přemýšlí dopředu, jsou inovativní a nebojí se jít proti proudu. Jsou to individualisté, které pohání jejich vlastní nápady. Mají tendence vymýšlet progresivní návrhy a přinášet sociální změny.

Mohlo by vás zajímat: Negativní vlastnosti znamení a jak je napravit: Raci jsou náladoví, Býci tvrdohlaví

Beran

Beran je synonymem pro kuráž a odhodlanost. Jsou to přirození vůdci, kteří se nebojí výzev. Tito lidé jsou velmi často nezávislí a nebojí se jít proti autoritám, v případě, že s nimi nesouhlasí. Berani bývají impulzivní a nebojácní, takže jim nedělá problém zariskovat a bránit svůj názor.

Střelec

Střelci bývají dobrodruhové s láskou ke svobodě. To z nich dělá další znamení, které patří k rozeným rebelům. Rádi prozkoumávají vše nové a snaží se vymanit ze spárů rutiny. Všední život není nic pro ně, a proto často následují hlas svého srdce a zpochybňují společenské normy.

Blíženci

Blíženci jsou známí svou přizpůsobivostí a intelektuální zvědavostí. V mysli to jsou rebelové, kteří neustále hledají nové podněty, perspektivu a výzvy. V konverzaci jsou velice bystří a často posouvají hranice a pokračují tam, kde ostatní už skončili.

Čtěte také: 5 znamení, která dají přednost penězům před láskou: Býk chce komfort, Rak zajistit rodinu

Štír

Štíři vynikají svou intenzivní a vášnivou povahou, která je popohání kupředu. Rebelství jim proto není cizí, protože pokud něčemu věří, perou se za to stůj, co stůj. Nesnáší, když se je někdo snaží kontrolovat, ovládat nebo manipulovat. Silně věří ve své zásady a šli by klidně i proti celému světu.

Kozoroh

Kozorozi jsou velmi často spojováni s disciplínou a ambicemi, ale mají v sobě také kus rebela. Jsou to individualisté, kteří se nebojí překonávat limity a riskovat. Aby se dostali do vytouženého cíle a získali to, po čem touží, nebojí se jít hlavou proti zdi.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.