Celebrity

25. března 2023 14:05

Žaneta Dernerová

Análie Daniely Písařovicové. Moderátorka pobavila při slovním fotbale

Daniela Písařovicová (44) je vynikající moderátorka, jež dokáže pohotově zareagovat v každé situaci a navíc jí nechybí smysl pro humor. Dokázala to i v zábavném vědomostním pořadu, v němž přítomné rozesmála natolik, že i známým vtipálkům došla slova. Podívejte se na extra ukázky.

Moderátorce Daniele Písařovicové vypadlo z úst něco, co by od ní nikdo nečekal. Svým myšlenkovým pochodům dala průchod v zábavné show při slovní kopané, ve které soutěžící vymýšlí slovo začínající na poslední dvě písmena protihráčova slova. Právě v této disciplíně Písařovicová zaperlila.

Klára Issová na ni kopla slovo „talisman“, Daniela tedy měla vytvořit slovo na „an“, a vypadlo z ní chybné „Amálie“. Rychle se tedy opravila a vypálila „Análie“, čímž překvapila nejen soupeře, ale i sebe. „To jsem řekla moc hezky,“ poznamenala překvapeně. „Já jsem rozuměla ,amʻ, a tak jsem z Amálie udělala jen to druhý,“ vysvětlila v show Máme rádi Česko, na jejíž další díl se můžete těšit opět v pátek večer na Primě. O chvilku později pak ještě spoluhráči Patriku Eliášovi našeptala slovo „anus a anál“, když měl i on vymyslet slovo začínající na „an“.

Nebyla to však jediná ožehavá chvilka. Písařovicovou, která se těší na oslavu Velikonoc se svým přítelem, například hned v úvodu kapitán jejího týmu Jakub Prachař představil takto: „Je ošklivá, netalentovaná, ale měla v životě obrovské štěstí, že se mohla stát přítelkyní Ondřeje Gregora Brzobohatého.“ Nešetřil ale ani její kamarádku Veroniku Arichtevu, o té řekl: „Taky ošklivá, netalentovaná, ta už neumí vůbec nic, takže si musela vzít režiséra, který je současně bratrem baskytaristy kapely Kryštof,“ rozesmál diváky i obě dámy Jakub.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.