Celebrity

25. března 2023 14:05

Žaneta Dernerová

Análie Daniely Písařovicové. Moderátorka pobavila při slovním fotbale

Máme rádi Česko XIII (6) – Análie Daniely Písařovicové

Daniela Písařovicová (44) je vynikající moderátorka, jež dokáže pohotově zareagovat v každé situaci a navíc jí nechybí smysl pro humor. Dokázala to i v zábavném vědomostním pořadu, v němž přítomné rozesmála natolik, že i známým vtipálkům došla slova. Podívejte se na extra ukázky.

Moderátorce Daniele Písařovicové vypadlo z úst něco, co by od ní nikdo nečekal. Svým myšlenkovým pochodům dala průchod v zábavné show při slovní kopané, ve které soutěžící vymýšlí slovo začínající na poslední dvě písmena protihráčova slova. Právě v této disciplíně Písařovicová zaperlila.

Klára Issová na ni kopla slovo „talisman“, Daniela tedy měla vytvořit slovo na „an“, a vypadlo z ní chybné „Amálie“. Rychle se tedy opravila a vypálila „Análie“, čímž překvapila nejen soupeře, ale i sebe. „To jsem řekla moc hezky,“ poznamenala překvapeně. „Já jsem rozuměla ,amʻ, a tak jsem z Amálie udělala jen to druhý,“ vysvětlila v show Máme rádi Česko, na jejíž další díl se můžete těšit opět v pátek večer na Primě. O chvilku později pak ještě spoluhráči Patriku Eliášovi našeptala slovo „anus a anál“, když měl i on vymyslet slovo začínající na „an“.

Nebyla to však jediná ožehavá chvilka. Písařovicovou, která se těší na oslavu Velikonoc se svým přítelem, například hned v úvodu kapitán jejího týmu Jakub Prachař představil takto: „Je ošklivá, netalentovaná, ale měla v životě obrovské štěstí, že se mohla stát přítelkyní Ondřeje Gregora Brzobohatého.“ Nešetřil ale ani její kamarádku Veroniku Arichtevu, o té řekl: „Taky ošklivá, netalentovaná, ta už neumí vůbec nic, takže si musela vzít režiséra, který je současně bratrem baskytaristy kapely Kryštof,“ rozesmál diváky i obě dámy Jakub.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.