4 znamení zvěrokruhu, která novoluní 2020 ovlivní nejméně. Potřebují odpočinek!

Příchod novoluní, které poprvé v roce 2020 proběhlo 24. ledna, přináší novou energii a také změny, které se horoskopem 2020 jenom hemží. Aktivita v rámci nového měsíce nastane u většiny znamení zvěrokruhu, jen tato 4 by měla zpomalit.

24. ledna ve 22.41 nastoupilo novoluní ve vzdušném a intelektuálním Vodnáři. Nový měsíc nás bude ovlivňovat dalších 30 dní. Znamení Vodnář dodá našemu životu tolik nutné změny a energii, kterou k takovým aktivitám budeme potřebovat. Jelikož je Slunce, Měsíc a Merkur ve Vodnáři, přichází k nám výbuch energie a iniciativy.

S Vodnářem konečně ucítíme touhu uzavřít minulost, která nás dlouho ovlivňovala. Nové začátky jsou před námi. Budeme schopni se rychle a dobře rozhodovat o budoucnosti.

Dynamika bude charakterem pro většinu znamení zvěrokruhu, někteří ale budou prožívat opak.

NARODILI JSTE SE VE ZNAMENÍ VODNÁŘE? PAK MÁTE TĚCHTO DESET NEJLEPŠÍCH VLASTNOSTÍ

Reflexe minulosti a náprava vztahů

O novém cyklu ve znamení Krysy hovoří i čínský horoskop pro rok 2020. Krysa ve společenství s Vodnářem dodá některým šanci spojit se s opravdovým já. Pravda o sobě je důležitější, než si uvědomujeme. A pokud začneme s takovou pravdou pracovat, můžeme se dočkat nečekaných výsledků. Ať totiž chceme, nebo ne, naše aktivity v roce 2020 ovlivní naše životy na 12 let dopředu.

VELKÝ HOROSKOP NA ÚNOR

Novoluní nás znovu navede k tomu, abychom se spojili s našim nevědomím a začali spolupracovat. Změnit staré ideály, vyřešit emoční rány, ale i procesy, které jsme si nastavili už dávno a dnes nefungují. Konec ledna je zkrátka ideální ke znovuzrození.

BLESKOVÝ HOROSKOP NA ÚNOR: KDO BY MĚL VYSLECHNOUT RADU STARŠÍHO?

4 znamení zvěrokruhu, kterým novoluní přinese klid a hluboké myšlenky

Hluboké ponoření se do sebe potřebuje klid, a proto budou muset někteří zpomalit a zašátrat ve svém vlastním nitru, aby rozpohybovali změny, jež jim pomohou do nových začátků.

Blíženci

Novoluní vám otevře mysl, speciálně lidem, kteří pracují v akademické oblasti nebo se zabývají spirituálním světem. Novoluní je období, kdy musí svou duši nechat pracovat.

Rak

Právě teď je správné období na to, abyste s partnerem začali plánovat svůj život a jeho budoucí společné kroky. Pokud budete dobře komunikovat a vyslovíte svoje touhy a přání, uvidíte, že partner vám splní všechno, co vám na očích vidí.

Střelec

Novoluní k vám dominantně začne promlouvat. Je to čas, kdy se máte zamyslet nad životem a nad blízkými, jak k vám patří, jak jsou k vám připoutáni. Nebojte se toho, že se nikam aktivně neposouváte, nejprve je nutné si všechno dobře rozmyslet.

Ryby

Pro Ryby přichází období odpočinku, nabití energie a resetu. Nesoustřeďte se na práci nebo na jiné lidi, teď potřebujete být sami se s sebou. Je to nutné k tomu, abyste si vyřešili minulost, která vás tíží, a rozmysleli si, co v roce 2020 chcete zažít.

HOROSKOP LÁSKY PRO ROK 2020

JAKÝ DEN V ROCE PRO VÁS BUDE NEJŠŤASTNĚJŠÍ?

NEJŠŤASTNĚJŠÍ ČÍSLA V ROCE 2020. VSAĎTE SI!

HOROSKOP 2020: PRO JAKÁ ZNAMENÍ BUDE ROK 2020 ZATĚŽKÁVACÍ ZKOUŠKOU?

NESEDÍ NA VÁS HOROSKOPY? ODHALTE SKRYTOU STRÁNKU VAŠEHO ZNAMENÍ


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.