Horoskop sexu na červen: Ve kterých dnech to bude opravdu jiskřit?

Co vám astrologie předpovídá na červen v oblasti lásky? Jak toto období, v němž budou hrát hlavní roli znamení Blíženců a Raka, ale také planety Merkur nebo Venuše, ovlivní váš sexuální a milostný život?

Slunce se bude během června pohybovat nejprve proměnlivým a zvědavým vzdušným znamením Blíženců a 21. června se přesune do sentimentálního a mateřsky založeného vodního znamení Raka. Kromě toho nás v tomto měsíci čeká ještě pár dalších důležitých okamžiků.

Planeta Merkur je od 29. května letos už podruhé ve své retrográdní fázi. Abychom se mohli pohnout kupředu, měli bychom se ohlédnout zpět a vyřešit všechny resty z minulosti, ať už jde o pošramocené vztahy s člověkem, s kterým jste se rozešli, nebo třeba zlomené srdce, které je třeba uzdravit. S touto retrográdní fází bude souviset i zatmění Slunce v Blížencích spojené s novoluním, které nás čeká 10. června a poskytne úžasnou energii všem, kteří by rádi využili druhou šanci.

Planeta lásky Venuše se už 2. června přesunula do znamení Raka, kde zůstane až do 27. června. Do vztahů by to mohlo přinést citlivější a soucitnější atmosféru. Koncem června se pak Venuše přesune do velkorysého a loajálního znamení Lva, které dodá vztahům více optimismu a kreativity.

Ve znamení Lva se bude v červnu, konkrétně od 11. června, pohybovat i planeta Mars. Připravme se tedy na to, že začátek léta by se mohl odehrávat ve velmi hravém a sexy tónu.

A pak je tu ještě největší planeta sluneční soustavy Jupiter, která přechází do retrográdního režimu ve stejný den, kdy Slunce vstupuje do znamení Raka, tedy 21. června. Může to být doba, kdy budeme mnohem víc naladěni na svou intuici, představivost a jemné energie všude kolem nás. A mnozí mohou zatoužit i po trochu větší svobodě ve vztahu.

Jak to všechno ovlivní v oblasti lásky a sexu jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Beran

Pro vás bude v červnu důležité upevnění vztahu s partnerem, ať už jste v dlouhodobém vztahu, nebo jste právě někoho nového potkali. Buďte kreativní, spontánní, bavte se, improvizujte, nebraňte se věcem, které přijdou. Podnikněte s partnerem něco romantického, zavzpomínejte spolu na úplné začátky vašeho vztahu, zajděte si na místo, kde jste se poprvé potkali… Nezadaní by měli mít oči otevřené, nemuseli by už být dlouho sami…

26. června se planeta Venuše přestěhuje do vašeho domu romantiky. Není to dost pádný důvod, abyste strávili celou sobotu jen spolu a někde, kde budete úplně sami?

Býk

Pokud po něčem toužíte, přestaňte to skrývat. Řekněte partnerovi na rovinu, co se vám honí hlavou, včetně vašich sexuálních fantazií. Nestyďte se. Romantická planeta Venuše je skoro celý červen ve vašem domě komunikace, takže takové vtipné škádlení nebo vtipkování může být tou nejlepší sexuální předehrou. Důležité bude věnovat se trochu i svému příbytku, abyste v něm měli pocit pohodlí a bezpečí. A chcete-li někoho nového poznat, přestaňte se zavírat před okolním světem. Vyrazte ven mezi lidi. Na skvělého partnera můžete narazit úplně náhodou, třeba během na nákupu v supermarketu.

Blíženci

S retrográdním Merkurem ve vašem znamení až do 22. června můžete mít pocit, že jedete v nějakém zpomaleném tempu. Ale takové zpomalení, kdy budete mít čas věnovat se víc partnerovi, vám může přinést spoustu radosti. Zatmění Slunce a novoluní ve vašem znamení 10. června by vám mohlo trochu otevřít oči, pokud jde o to, co ve vztahu opravdu chcete a potřebujete. Důležité bude o tom s partnerem mluvit na rovinu. Zapomeňte na jemné narážky a chození kolem horké kaše. Je v pořádku říct partnerovi jasně, po čem toužíte. A těšte se na konec měsíce. Opravdu smyslnou energii by mohl přinést 24. června úplněk. Naplánujte si na tu dobu s partnerem něco výjimečného.

Rak

Planeta lásky Venuše je po většinu měsíce ve vašem znamení a posílá vám romantické vibrace. Můžete to brát jako ideální příležitost trochu v ložnici experimentovat a vyzkoušet něco nového, ať už jde o postelovou gymnastiku, nové sexy prádlo nebo třeba nějakou erotickou hračku. Navíc budete obzvlášť přitažliví a atraktivní, což zvýší vaše sebevědomí a umožní vám to realizovat i ty nejžhavější fantazie.

Úplněk 24. června je ve vašem domě partnerství, což ještě znásobí všechny ty milostné vibrace kolem vás. A pomůže vám také uvědomit si, jak skvělého partnera máte po svém boku.

Lev

Nezadaní Lvi by měli mít v červnu oči i srdce otevřené. Je tu někdo, kdo vás už dlouho sleduje a touží po vás. Stačí jen uvědomit si, že tu je a že čeká jen na to, až mu vyšlete ten správný signál.

Planeta Mars se 11. června přesune do vašeho znamení a probudí ve vás sexy energii. Budete sebejistější, žhavější a nemusíte se bát mluvit v posteli o tom, co přesně chcete. Dopřejte si potěšení a sexy zábavu. A naplánujte si s partnerem i nějakou romantickou dovolenou nebo alespoň prodloužený víkend. Vy si to zasloužíte!

Panna

Užívejte si v červnu společenský život, jak to jen jde. Scházejte se s přáteli. A jste-li nezadaní, co vy víte, jak to dopadne. Ne nadarmo se říká: Kamarád, taky rád. Možná i vy máte ve svém okolí člověka, s kterým je vám dobře, ale nikdy vás nenapadlo, že by z toho mohlo být něco víc. Venuše vám radí, abyste do toho šli a na nic nečekali. A pokud jste zadaní, užívejte si s partnerem společně radovánky a nejen ty postelové. Takový společný výlet na kole vás může neuvěřitelně sblížit (jen pozor na výběr vhodné trasy...).

A kolem 24. června vám úplněk ve vašem pátém domě romantiky možná pomůže uvědomit si, že potřebujete v práci pauzu, abyste si konečně mohli odpočinout a věnovat se tomu, koho milujete. Tak nad ničím nepřemýšlejte a udělejte to. Život běží, nenechte si ho proklouznout mezi prsty.

Váhy

Sice se říká: Co je v domě, není pro mě, ale pokud jste nezadaní, tento měsíc opravdu můžete v práci narazit na někoho výjimečného. Jen byste si dopředu měli udělat jasno v tom, co ve vztahu opravdu chcete. Ušetří vám to spoustu zklamání.

Novoluní a zatmění Slunce 10. června budou ve vašem domě dobrodružství a právě v tuto dobu můžete mít velkou chuť proměnit své dlouhodobé fantazie v realitu. Udělejte to, protože pro dosažení pocitu emocionálního naplnění potřebujete získat nové zkušenosti a znalosti (a to nejen v sexu). A těšte se na úplněk 24. června, kdy byste mohli zažít něco opravdu výjimečného.

Štír

Udělejte si hned začátkem června s partnerem nějaký hezký výlet, kde budete jen sami dva, budete mít čas věnovat se jeden druhému a dělat něco jiného než obvykle. Třeba něco, o čem jste vždy snili, ale ještě jste to nestihli uskutečnit. Skvělé a velmi sexy bude i období kolem 10. června během zatmění Slunce, které je ve vašem domě intimity. Budete po sexu toužit, budete na něj stále myslet, ale nepůjde jen o to, jestli si ho nakonec užijete nebo ne. Měli byste probrat se svým partnerem i to, jak se oba cítíte ve vztahu, co vám v něm chybí nebo vadí. Nemusí to být úplně příjemná konverzace, každopádně bude nezbytná a berte ji jako krok správným směrem.

Střelec

Venuše je ve vašem domě intimity a posílá vám spoustu sexy vibrací. Je tedy čas vytáhnout sexy prádlo, které jste si šetřili na nějakou speciální příležitost, nebo si nějaké pořídit. Budete toužit po spojení s partnerem, které vás bude uspokojovat nejen fyzicky, ale i duševně.

10. června, kdy je novoluní a zároveň zatmění Slunce, budete možná víc přemýšlet o svých předcházejících vztazích a srovnávat je s tím současným. Pomůže vám to každopádně uvědomit si, jak moc se na svého partnera můžete spolehnout a zda chcete svůj vztah posunout někam dál. Planeta Jupiter by vás také mohla trochu tlačit do toho, abyste popřemýšleli, zda žijete na tom správném místě. Možná je právě teď ten správný čas poohlédnout se po nějakém bydlení, které pro vás bude mnohem lepší než to současné.

Kozoroh

Společné trávení času s milovaným partnerem by pro vás v červnu mělo být velmi důležité a mnohem lákavější než cokoli jiného. Čas, kdy budete moci být jen spolu, ať už v posteli, na turistické stezce, u vína na zahrádce, nebo třeba na procházce městem, vás bude uklidňovat a zároveň emocionálně naplňovat. A jestli můžete, vezměte si oba volno 11. června. Je to totiž naprosto skvělý den pro sex! Důležitý bude pro vás i úplněk 24. června, který bude tentokrát ve vašem znamení a mohl by vás ukázat v úplně jiném světle – ne jako disciplinovaného a pedantického Kozoroha, který má všechno včetně sexu pečlivě naplánované, ale jako člověka velmi citlivého a zranitelného, který dokáže tomu, koho miluje, odhalit i své nejhlubší potřeby.

Vodnář

Vy si budete červen opravdu užívat. Novoluní a zatmění Slunce 10. června vás ještě postrčí k tomu, abyste nechali svou vlajku vzlétnout ještě výš než obvykle. Budete partnera zahrnovat svým leckdy praštěným humorem a jedinečnými fantaziemi. Cítit, že můžete být sami sebou a navíc s někým jedinečným, bude pro vás naprosto opojné. Tak snad to váš partner ustojí. I nezadaní budou v červnu flirtovat víc než obvykle, aniž by jim bylo stoprocentně jasné, co vlastně od svého protějšku očekávají. Pokud nehledáte nic vážného, klidně si užijte jednu nebo víc vášnivých nocí, ale buďte opatrní, ať vy nebo někdo jiný neskončíte se zlomeným srdcem.

Ryby

Červen pro vás bude plný romantiky. Jste na to připraveni? Ryby jsou od přírody snílci a protože planeta lásky Venuše bude téměř celý měsíc ve vašem domě romantiky, budete chtít své milostné a sexuální fantazie převést do reality. Užívejte si s partnerem všechny ty krásné červnové večery, ať budete kdekoli – opékat buřty u táboráku, pozorovat hvězdy na lodičce uprostřed jezera, sledovat film na terase...

Velmi vás ovlivní i planeta Neptun, která se bude od 25. června pohybovat retrográdně. Je čas sundat si růžové brýle a naslouchat víc své intuici. Pomůže vám to udělat si jasno v tom, zda se naplňují vaše dlouhodobé sny. Pokud cítíte, že se váš intimní vztah s partnerem ubírá směrem, kterým nechcete, může být právě teď vhodná doba na to, abyste si o tom promluvili a něco s tím udělali. Jen tak se můžete posunout někam dál a být ve vztahu spokojení.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.