Celebrity

9. listopadu 2022 09:16

Eliška Reiglová

Baby vylezla z kouta. Jennifer Grey z Hříšného tance ukázala ňadro

V roce 1987 se díky filmu Hříšný tanec stala z minuty na minutu velkou hvězdou. Herečka Jennifer Grey (62) dnes už není herecky příliš aktivní, fanoušků má ale stále spoustu a sdílí s nimi okamžiky ze svého života na sociálních sítích. Nyní šokovala, když se rozhodla místo klasické selfie na Instagram přidat snímek svého ňadra. Měla k tomu ale speciální důvod.

Instagram je platformou, na které se celebrity s oblibou odhalují. Některé to dělají nepokrytě a ne zrovna decentně, jiné se umí vyfotit tak, aby ukázaly kus kůže a zároveň nikoho nepohoršily. Další dámy se pak neodhalují vůbec, a proto když to jednou udělají, způsobí pořádné pozdvižení. Své o tom ví i Jennifer Grey.

Dnes již dvaašedesátiletá herečka se proslavila v kultovním romantickém filmu Hříšný tanec, kde ztvárnila starostmi a láskou nepoznamenanou Baby. Od natočení snímku uplynulo už 35 let, ale Jennifer Grey má stále skvělou figuru, jak dokázala i tím, že se stále vejde do svých legendárních červených šatů. Nyní odhalila ze své postavy něco víc.

Zoufalé časy

Jennifer Grey se za normálních okolností neodhaluje, ba naopak, na sociálních sítích je vždy oblečená a odhaluje spíš jiné aspekty svého života. Ve Spojených státech se ale konají kongresové volby a herečka odvážný snímek vnímala jako efektivní způsob, jak své fanoušky přimět k tomu, aby šli odevzdat svůj hlas a na průběhu voleb se podíleli.

„Zoufalé časy si žádají zoufalá řešení,“ napsala Grey ke snímku, na kterém je její ňadro a bradavku zakrývá samolepka, kterou lidé ve Spojených státech dostávají po odvolení a mohou si jim kamkoliv nalepit, aby tak dali najevo, že volili.

Stárnutí těla

Představitelka Baby vypadá i jako šedesátnice výborně a myslí si, že klíčem ke spokojenosti se sebou samotnou je síla myšlenky. Stačí na chvíli vyřadit z provozu ego, aby na sebe člověk neměl tak vysoké nároky.

„Když se podíváte na své fotky z dřívějška, kdy jste si mysleli, že jste oškliví nebo tlustí, dojde vám, že jste vlastně byli krásní. A pak vám dojde, že to samé si za pár let budete říkat, až se podíváte na fotky z dnešního dne,“ řekla v rozhovoru pro magazín Glamour.

Herečka obecně neuznává ideály krásy. „Co je krásné tělo? Co lidi dělá krásné a sexy? Mohla bych mít pevné břicho, ale pak bych neměla svou dceru. Pokud je povolené břicho daň za dceru, beru ho všemi deseti,“ dodala.

Sdílejte článek
Štítky Instagram ňadra Hříšný tanec sociální síť poprsí Glamour Jennifer Grey

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.